Čtyři příběhy českých teras aneb PŘED a PO

Čtyři příběhy českých teras aneb PŘED a PO

Publikováno JCh v novinkách

3 před

2 před

1 před

bendová-před


Dřevo je příroda a má své přirozené vlastnosti – šedne, vysychá a praská. Pokud nebudete svou terasu ošetřovat každý rok, bude za pár let vypadat podobně.

Klasický betonový obrubník kolem bazénu nebyl zrovna dekorativním prvkem zahrady, navíc studil a komfortu při pobytu terasy moc nepřidal.

Dlažba se u bazénů ne vždy osvědčí, může se v namáhaných místech lámat a klouzat, pokud tedy nemá speciální protiskluzovou úpravu.

Beton je sám o sobě odolný materiál, tvrdý a studený. Betonové dlaždice přitahují mech a další rostlinky, které pak končí většinou v bazénu.


3 po

2 po

1 po

bendová-po


Majitelé této terasy nechtěli obětovat svůj volný čas k natírání a po svých zkušenostech se rozhodli pro výměnu za terasová prkna Style Plus v barvě TEAK.

Betonový obrubník majitelé vyměnili za terasová prkna Forest plus v barvě CEDAR, která v kombinaci s kamennou zídkou vytvořila příjemné zákoutí.

Po několika marných pokusech o opravu došla majitelům trpělivost a pro nový lehce udržovatelný povrch zvolili extra široká terasová prkna Forest MAX v barvě PALISANDER.

Pro tuto výměnu majitelka vybrala terasová prkna v provedení TOP RUSTIC v barvě INOX. Podívejte se, co říká o své terase Woodplastic® herečka Alice Bendová.

 

 

11 Kvě 2018 žádné komentáře

Zanechte vzkaz

captcha

Please enter the CAPTCHA text