Kupujte originál WoodPlastic® / Nenechte se oklamat při výběru terasy

Nenechte se napálit – kupujte pouze originál WoodPlastic®

Poradíme Vám, jak se při nákupu terasy vyhnout nekvalitního padělku. Připravili jsme pro vás jedinečný certifikát, díky kterému budete mít 100 % jistotu původu a kvality zboží.

certifikát originality terasy woodplastic

Vyžadujte CERTIFIKÁT ORIGINALITY WoodPlastic®

Nejste si jisti , že kupujete originál WoodPlastic®? Pouze u nás získáte k zakoupené terase certifikát originality s unikátním ID, který nikdo jiný nenabízí a díky kterému dostáváte 100% jistotu kvality.

  1. Je v něm jasně garantováno, že se jedná o produkt naší společnosti WPC – WOODPLASTIC a.s. vyráběný v ČR prostřednictvím technologie a licence Strandex
  2. Kdykoliv si jej můžete nechat prověřit na tel. +420 321 001 523 nebo emailu wpc@woodplastic.cz dle unikátního ID
  3. Vyžadujte jej od svého prodejce terasy a nakupujte zcela bezpečně

 

Chci více informací o certifikátu

Pozor na nekvalitní napodobeniny!

Čím dál častěji se můžete setkat s nekvalitními napodobeninami WPC teras, které jsou některými obchodníky nesprávně označovány naší značkou WoodPlastic®. Mohli byste se tak snadno napálit a koupit terasu, která bude po několika letech vypadat například takto:

Naše společnost WPC – WOODPLASTIC a.s. je jediným vlastníkem ochranné známky na označení WoodPlastic® a jedině od nás tedy dostanete pravý originál WoodPlastic®, což Vám nyní doložíme uvedeným certifikátem originality.

Jiní prodejci sice samozřejmě mohou prodávat produkty vyráběné z materiálu WPC = wood-plastic composite (obecné označení materiálu), ten však může nabývat zcela jiných vlastností, než náš WPC materiál – jiné kvality i životnosti. Kvůli nesprávně používanému označení produktu  se na nás obrátil i tento klient, který si neověřil původ zboží, a poté byl překvapen špatnou kvalitou terasy pocházející od jiného výrobce – přečtěte si více v přiložené zprávě:

 

Jak si dále ověřit, že kupujete originál WoodPlastic®?

Jaké jsou znaky kvality v případě produktů z materiálů wood-plastic composite? Jedná se především o následující parametry, které si můžete porovnat s ostatními výrobci:

Původ výrobce

Originální produkty WoodPlastic® jsou vyráběny v České republice

Technologie a licence

Produkty jsou vyráběny pod licencí společnost Strandex, amerického průkopníka v oblasti vývoje a výroby WPC technologií. Laserově kontrolovaný systém výroby patří k nejpokrokovějším na světě a dosahuje maximální přesnosti výroby v tomto odvětví (využíváme jej jako jediní v Evropě).

Potvrzení výročního technického auditu

Audit provedený společností Strandex potvrdil, že produkty WoodPlastic® dosahují té nejvyšší kvality a jejich vlastnosti převyšují všechny standardy stanovené licencí spol. Strandex.

Materiál

Materiál WPC obsahuje prověřený poměr surovin – cca 60 % kvalitního evropského dřeva, pocházejícího ze zdrojů certifikovaných PEFC a cca 40 % zdravotně nezávadného, netoxického a ekologického polymeru HDPE.

Záruka

Záruka činí na trhu nadstandardních 5 let, dále to je 25 let na dřevokazný hmyz, hnilobu a hmyz.

Terasy k vidění po letech v exteriéru

Navštivte naše terasová centra, najdete zde terasy položené v exteriéru až několik let. Sami se můžete přesvědčit, jak skvěle odolávají rozmarům počasí – dešti, slunečním UV paprskům, mrazu nebo i houbám a hnilobě.

Výsledky testování

Výsledky našich produktů jsou volně k disozici v našem katalogu.

Skutečné realizace

Prohlédněte si stovky fotografií našich teras. Jedná se o skutečné realizace WoodPlastic®, které mají své spokojené majitele po celé České republice.

V případě nejasností ohledně originality nebo původu zboží, které chcete zakoupit, se na nás neváhejte obrátit. Všechny tyto informace Vám rovněž velice rádi sdělí i naši certifikovaní prodejci, jejichž seznam naleznete zde.