Proč právě WoodPlastic®? / Zjistěte, jaké výhody Vám přinese volba WoodPlastic®

Piktogram woodplastic - záruka 25 let

Výjimečná kvalita – extra dlouhá záruka

Na kvalitě našich výrobků si necháváme záležet. Díky vyspělé technologii licencované společností Strandex vyrábíme prvotřídní výrobky, které vydrží téměř bez údržby dlouhé roky, aniž by změnily svůj vzhled. Dlouholetá životnost našich výrobků je prokázaná roky používání a průmyslovými testy. Nebojíme se proto nabídnout záruku na naše produkty v trvání 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.

Piktogram woodplastic - terasy s vysokou odolností

Terasová prkna a ploty WoodPlastic® vynikají svojí odolností

Odolávají běžným rozmarům počasí – dešti, sněhu, mrazu i UV záření.  Jsou rezistentní vůči slané i chlorované vodě. Neobávejte se proto terasové plochy u bazénů. V zahraničí se naše materiály často využívají i u přístavních mol. Povrch je navíc protiskluzový, k bazénům tedy ideální volba.

Piktogram woodplastic - terasy bez údržby

Snadná údržba našich teras šetří váš čas i peníze

Plná WoodPlastic® terasová a plotová prkna není třeba natírat, olejovat ani jinak impregnovat. Bez jakékoli další povrchové úpravy zůstávají stálobarevná, nemění svůj tvar ani nešednou. Jediná údržba spočívá v umývání běžných nečistot, a to proudem vody či standardními čisticími prostředky. Terasy a ploty WoodPlastic® vyžadují jen minimální údržbu.

Piktogram woodplastic - terasy bez třísek

Terasy  WoodPlastic® jsou bezpečné pro Vás i Vaše děti

Povrch prken je upraven tak, aby neklouzal ani za mokra. Starosti nemusíte mít ani z třísek – na terasách WoodPlastic® třísky nikdy netvoří. Tuto vlastnost ocení nejen rodiny s malými dětmi. Oproti tomu u dřevěných teras hrozí riziko třísek vždy.  Skryté kotvení navíc zajišťuje hladký povrch bez nebezpečí poranění od vrutů, které se jinak při montáži teras běžně používají.

Piktogram woodplastic - terasy imitující dřevo

Terasy i ploty WoodPlastic® vyrábíme v mnoha designech i barvách

Z naší nabídky si vybere každý. Přinášíme elegantní čisté linie, moderní design i přirozený vzhled dřeva. V každém případě si však vaše terasa či plot WoodPlastic® udrží svůj krásný vzhled dlouhé roky. Na pohled i na dotek věrně připomínají přírodní materiály, dlouhodobě si udržují stejně krásný vzhled a barevnost.

Piktogram woodplastic - vyrobeno v ČR

WoodPlastic® se vyrábí v České republice

Náš výrobní závod najdete v Bukovanech poblíž Benešova u Prahy, zde se dozvíte o WoodPlastic® úplně vše. Můžete se především ujistit, že kvalita našich výrobků je neporovnatelná např. s levnými dováženými výrobky z Asie.
Jako výrobci jsme oproti prodejcům mnohem flexibilnější – můžete si např. vybírat produkty jiných než standardních délek a další otázky řešit individuálně. Nákupem terasy WoodPlastic® podporujete domácí produkci.

Piktogram woodplastic - terasy bez údržby

Přinášíme vám ekonomické řešení

Protože jsou naše produkty téměř bezúdržbové, výrazně šetří Vaše peníze v dlouhodobém horizontu.  Terasy a ploty  WoodPlastic® jsou proto investicí do budoucnosti. Pro srovnání s ostatními materiály běžnými pro terasy a ploty si prohlédněte následující tabulku:
Tabulka porovnání WPC s plastem a dřevem

Piktogram woodplastic - terasy imitující dřevo

WoodPlastic je ohleduplný k životnímu prostředí

Materiál, který používáme k výrobě, je 100% recyklovatelný. Recyklovatelnost materiálu WPC a nulová potřeba využívat chemikálie k ošetření našich výrobků činí z produktů WoodPlastic® ekologicky příznivou volbu. Pro naši výrobu používáme dřevo z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.