O WoodPlastic® / To důležité o naší společnosti

 • Tým WoodPlastic®

  Tým WoodPlastic®


  Náš tým pro vás připravuje ty nejkvalitnější produkty z materiálu WPC. Naše práce nás baví.

  Kontaktujte nás
 • Česká výroba        s americkou licencí

  Česká výroba s americkou licencí


  Dopřejte si kvalitu, kterou přináší spojení americké technologie a české tvořivosti. Naše poctivá práce a profesionalita dává vzniknout tomu nejlepšímu.

  Více o naší výrobě
 • Plníme vaše sny o terase

  Plníme vaše sny o terase


  Jsme tu proto, abychom vám ze světa teras přinesli to nejlepší. Objevte svoji hvězdu mezi terasami. Hvězdu, která vzniká v srdci Evropy - v České republice.

  Prohlédněte si naše realizace

Kdo jsme a co děláme?

Společnost WPC – WOODPLASTIC a.s. vyrábí a prodává prvotřídní plná terasová prkna a ploty z materiálu WPC (WOOD-PLASTIC COMPOSITE s obsahem 60 % dřeva a 40 % kvalitního HDPE) v mnoha designech i barevných variantách. Naše produkty jsou výjimečné svojí odolností, vysokou kvalitou provedení, dokonalým designem a téměř nulovou potřebou údržby.

Více o společnosti WoodPlastic®/Přečtěte si více o naší historii a firemních hodnotách

Stručná historie společnosti


V roce 2007 jsme začínali jako importéři WPC produktů ze zahraničí. Stali jsme se tak průkopníky prodeje produktů z tohoto odolného materiálu na českém trhu vůbec. Stáli jsme u seznámení českých zákazníků s terasami a ploty z WPC.

Během 6 let na českém trhu jsme zrealizovali více než 80 000 m2 teras po celé ČR i Slovensku. Díky několika letům prodeje a montáží WPC teras a plotů nyní disponujeme rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi s materiálem i výrobky WPC. Další rozvoj společnosti, neustále se rozšiřující počet zákazníků a pozitivní zkušenosti s trvanlivostí a odolností materiálu WPC nás přivedlo až k rozhodnutí stát se samostatným českým výrobcem produktů z kompozitního materiálu WPC. Trend zvyšující se poptávky po těchto produktech se navíc neprojevil pouze v ČR či na Slovensku, ale i v okolních zemích.

Rozhodli jsme se proto vybudovat s pomocí našeho dlouholetého ověřeného partnera, americké společnosti Strandex Corporation, výrobní podnik v Bukovanech ve středních Čechách. Společnost Strandex, která je  lídrem na trhu v oblasti vývoje a výroby WPC technologií s bohatou historii a prověřeným produktem, se stala poskytovatelem naší výrobní technologie a licence. Společnými silami jsme na podzim 2013 nainstalovali v Bukovanech jednu z nejmodernějších technologií na výrobu WPC produktů na světě. V říjnu 2013 byla slavnostně spuštěna výroba.

V současné době patříme mezi největší české producenty teras a plotů z materiálu WPC. Disponujeme technologií, která je ověřena více než 20 lety používání po celém světě a rovněž její výstupy jsou využívány zákazníky ve všech možných koutech světa po mnoho let. Díky této špičkové, laserem řízené technologii proto můžeme zákazníkům nabízet vysokou kvalitu a přesnost při výrobě, široké spektrum barev a povrchů teras a plotů WoodPlastic®

Hodnoty WoodPlastic®


Zákazník
Nejvyšší metou je spokojený zákazník, který za své peníze získá tu nejvyšší kvalitu.
Proto mu vycházíme vstříc a věnujeme pozornost jeho potřebám.
Technologie a kvalita
Naše technologické know-how a vysoká kvalita provedení každého jednotlivého výrobku.
Dokonalá rovnováha mezi funkčností a designem.
Vysoká užitná hodnota, minimální potřeba údržby, úspora času i peněz.
Certifikovaní partneři
Navazujeme spolupráci se spolehlivými partnery, kteří naše zákazníky nezklamou.
Spolupracujeme na principu win-win.
Ohleduplnost k životnímu prostředí
Naší planety si vážíme, proto využíváme technologii, která dokáže zpracovat recyklovatelné zdroje.
Šetříme naše lesy. Naše výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.
Naše výrobky jsou 100% recyklovatelné.