O WoodPlastic® / Vše o naší společnosti

 • Tým WoodPlastic®

  Tým WoodPlastic®


  Celý náš tým pro vás připravuje ty nejkvalitnější produkty z materiálu z WPC. Naše práce pro vás nám přináší radost.

  Kontaktujte nás
 • Česká výroba        s americkou licencí

  Česká výroba s americkou licencí


  Dopřejte si kvalitu, kterou přináší spojení americké technologie a české tvořivosti. Naše poctivá práce a profesionalita dává vzniknout tomu nejlepšímu.

  Více o naší výrobě
 • Plníme vaše sny o terase

  Plníme vaše sny o terase


  Jsme tu proto, abychom vám ze světa teras přinesli to nejlepší. Objevte svoji hvězdu mezi terasami. Hvězdu, která vzniká v srdci Evropy - v České republice.

  Prohlédněte si naše realizace

Kdo jsme a co děláme?

Naše společnost WPC – WOODPLASTIC a.s. je předním českým výrobcem unikátních produktů z materiálu WPC dle licence Strandex Corporation. Díky několika letům působení v oblasti importu WPC produktů ze zahraničí se můžeme prohlásit za průkopníky v seznámení českých zakázníků s terasami a ploty z WPC. Vyrábíme a prodáváme prvotřídní plná terasová prkna s ploty z materiálu WPC (WOOD-PLASTIC COMPOSITE s obsahem 60 % dřeva a 40 % kvalitního HDPE) v mnoha designech, velikostech i barevných variantách. Naše produkty jsou výjimečné svojí odolností, vysokou kvalitou provedení, dokonalým designem a téměř nulovou potřebou údržby.

Více o společnosti WoodPlastic®/Přečtěte si více o historii naší společnosti, o našich vizích a firemních hodnotách.

Stručná historie společnosti


Máme několikaleté zkušenosti jako importéři WPC produktů ze zahraničí. Stali jsme se tak průkopníky prodeje produktů z tohoto odolného materiálu na českém trhu a vůbec v seznámení českých zakázníků s terasami a ploty z WPC.

Během 6 let na českém trhu jsme zrealizovali více než 80 000 m2 teras po celé ČR i Slovensku. Díky několika letům prodeje a montáží WPC teras a plotů nyní disponujeme rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi s materiálem i výrobky WPC. Další rozvoj společnosti, neustále se rozšiřující počet zákazníků a pozitivní zkušenosti s trvanlivostí a odolností materiálu WPC nás přivedlo až k rozhodnutí stát se samostatným českým výrobcem produktů z kompozitního materiálu WPC. Trend zvyšující se poptávky po těchto produktech se navíc neprojevil pouze v ČR či na Slovensku, ale i v okolních zemích.

Rozhodli jsme se proto vybudovat s pomocí našeho dlouholetého ověřeného partnera, americké společnosti Strandex Corporation, nový výrobní podnik v Bukovanech ve středních Čechách. Společnost Strandex, která je  lídrem na trhu v oblasti vývoje a výroby WPC technologií s bohatou historii a prověřeným produktem, se stala poskytovatelem naší výrobní technologie a licence. Společnými silami jsme na podzim 2013 nainstalovali v Bukovanech jednu z nejmodernějších technologií na výrobu WPC produktů na světě. V říjnu 2013 byla spuštěna zkušební výroba.

V současné době patříme mezi největší české producenty teras a plotů z materiálu WPC. Disponujeme technologií, která je ověřena více než 20 lety používání po celém světě a rovněž její výstupy jsou využívány zákazníky ve všech možných koutech světa po mnoho let.

Díky této moderní, laserem řízené technologii proto můžeme zákazníkům nabízet vysokou kvalitu a přesnost při výrobě, celé spektrum barev a povrchů teras a plotů WoodPlastic® a do budoucna stále nové a nové designy a barevnost produktů z WPC. Budeme i nadále hledat nové možnosti využití produktů z WPC – např. na fasádní obklady apod.

Díky vlastní technologii a know-how získaného během několika let práce s produkty WPC také můžeme zákazníkům poskytnout zcela výjimečnou záruku, a to v délce 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.

Naše mise – „Plníme Vaše sny o terase..“

Naší misí je stavět terasy a budovat oplocení, po kterých naši zákazníci touží. WoodPlastic® produkty, to je perfektní kvalita technologického provedení (z níž vyplývá i dlouholetá životnost) + nadčasový  design + téměř nulová potřeba údržby = Terasa/Plot Vašich snů

Vize WoodPlastic®

Staneme se lídrem v oblasti výroby a prodeje produktů z WPC nejen v ČR a přilehlých zemích, ale i v evropském konextu, a tím i první volbou pro zákazníky. Nadále se budeme profilovat do významné, prosperující a stabilní společnosti, se zdrojem konkurenceschopnosti v kvalitě a inovativnosti. WoodPlastic® se stane evropsky oceňovanou značkou.

Naše strategie

 1. Zdrojem konkurenceschopnosti je a bude technologická kvalita, vysoká funkčnost našich produktů a profesionalita ve všem, co děláme.
 2. Naším hnacím motorem jsou a budou požadavky a přání zákazníka. Díky vlastní výrobě na ně pružně reagujeme a přetavujeme je v konkrétní výrobky a jejich designy.
 3. Naše pozice na trhu je dána neustále se tvořící sítí kvalitních, spolehlivých a ověřených certifikovaných partnerů a terasových center.
 4. Zaměřujeme se na procesní komplexní přístup k zákazníkovi a jeho podporu.

Hodnoty WoodPlastic®


Zákazník
Nejvyší metou je spokojený zákazník, který za své peníze získá adekvátní hodnotu.
Proto mu vycházíme vstříc a věnujeme pozornost jeho potřebám.
Technologie a kvalita
Naše technologické know-how a vysoká kvalita provedení každého jednotlivého výrobku.
Dokonalá rovnováha mezi funkčností a designem.
Vysoká užitná hodnota.
Certifikovaní partneři
Navazujeme spolupráci se spolehlivými partnery, kteří naše zákazníky nezklamou.
Spolupracujeme na principu win-win.
Ohleduplnost k životnímu prostředí
Naší planety si vážíme, proto využíváme technologii, která dokáže zpracovat recyklovatelné zdroje.
Šetříme naše lesy. Naše výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.
Naše výrobky jsou 100% recyklovatelné.