Terasová centra / Navštivte terasová centra s produkty WoodPlastic®

Navštivte exkluzivní prostory terasových center s produkty WoodPlastic®.                        V největších WPC terasových centrech v ČR získáte dokonalý servis díky ověřeným certifikovaným montážním partnerům, a to od A do Z. Vaše osobní návštěva u nás se opravdu vyplatí!

Navštivte naše Terasová centra v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Bratislavě či vzorkovnu na Praze 6. Najdete zde širokou škálu teras, plotů a obkladů WoodPlastic®  ve velké ploše v přirozeném venkovním prostředí. Naše terasy jsou záměrně vystaveny působení deště, slunce, mrazu a dalších běžných povětrnostních vlivů, abyste se mohli sami přesvědčit, jak naše terasy vypadají při běžném používání.

  • JIŽ NAINSTALOVANÉ TERASY VE VELKÉ PLOŠE: Již nemusíte vybírat svoji budoucí terasu podle malých vzorečků, ale můžete se na vlastní oči přesvědčit, jak naše terasy vypadají již nainstalované.
  • SPRÁVNÝ VÝBĚR VZORU I BARVY: Vyberete si ten správný vzor i barvu právě pro vás. U nás si můžete prohlédnout si jednotlivé vzory a barvy, a to na denním světle a ve velké ploše. Můžete se tak snáze rozhodnout, která barva je právě pro vás ta pravá.
  • VYZKOUŠEJTE SI JE NA VLASTNÍ KŮŽI: Vyzkoušet si můžete i to, jaké jsou naše terasy na dotek nebo jak příjemná je chůze po nich bosýma nohama.
  • ZEPTEJTE SE NAŠICH ODBORNÍKŮ: K dispozici jsou vám naši odborníci a montážní partneři, kteří vám vysvětlí, jak má vypadat stavební připravenost a případně pomohou s jejich realizací.