Terasová centra / Navštivte terasová centra s produkty WoodPlastic®

Navštivte venkovní prostory terasových center s produkty WoodPlastic®.                       

V největších WPC terasových centrech v ČR získáte dokonalý servis díky ověřeným certifikovaným montážním partnerům, a to od A do Z. Vaše osobní návštěva u nás se opravdu vyplatí.

Navštivte naše Terasová centra v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích či vzorkovnu na Praze 6. Najdete zde širokou škálu teras, plotů a obkladů WoodPlastic®  ve velké ploše v přirozeném venkovním prostředí. Naše terasy jsou záměrně vystaveny působení deště, slunce, mrazu a dalších běžných povětrnostních vlivů, abyste se mohli sami přesvědčit, jak naše terasy vypadají při běžném používání po několika sezónách.

  • NAINSTALOVANÉ TERASY VE VELKÉ PLOŠE: Již nemusíte vybírat svoji budoucí terasu podle malých vzorečků, ale můžete se na vlastní oči přesvědčit, jak naše terasy vypadají nainstalované a vystavené povětrnostním vlivům.
  • SPRÁVNÝ VÝBĚR POVRCHU I BARVY: Vyberete si ten správný povrch i barvu právě pro vás. U nás si můžete prohlédnout jednotlivé vzory a barvy, a to na denním světle a ve velké ploše. Můžete se tak snáze rozhodnout, která barva je pro vás ta pravá.
  • VYZKOUŠEJTE SI TERASU NA VLASTNÍ KŮŽI: Sáhněte si, jak jsou naše terasy příjemné na dotek nebo dokonce jaká je chůze po nich bosýma nohama.
  • ZEPTEJTE SE NAŠICH ODBORNÍKŮ: K dispozici jsou vám naši odborní montážní partneři, kteří vám vysvětlí, jak má vypadat stavební připravenost a případně pomohou s jejich realizací.