Terasové centrum Bratislava / Největší WoodPlastic® terasové centrum na Slovensku

 • Terasové centrum Bratislava

  Terasové centrum Bratislava


  Navštivte největší WoodPlastic® terasové centrum na Slovensku. Terasy uvidíte ve velké ploše kolem bazénu nebo v zahradním altánu a odborníci na terasy Vám poskytnou veškerý servis pro váš pohodlný výběr.

  Více o terasovém centru Bratislava
 • Kompletní servis při výběru terasy

  Kompletní servis při výběru terasy


  Proškolení odborníci Vám zdarma terasu zaměří i připraví odborný grafický návrh. Následně Vám pomohou s výběrem terasy i jejím nákupem a samozřejmě samotnou realizací.

  Více o terasovém centru Bratislava
 • Zjistěte vše o montáži

  Zjistěte vše o montáži


  Prohlédněte si v terasovém centru i složitější detaily terasy nebo si s sebou domů odneste na rozmyšlenou vzoreček vaší vysněné terasy.

  Více o terasovém centru Bratislava
 • Terasy WoodPlastic® i bazény

  Terasy WoodPlastic® i bazény


  Terasové centrum dále nabízí prodej, realizaci i servis bazénů, bazénového zastřešení, vířivek, saun a dalších produktů.

  Více o terasovém centru Bratislava

Navštivte největší terasové centrum WoodPlastic® na Slovensku! Můžete si zde prohlédnout již položené terasy v přirozeném venkovním prostředí, vystavené běžným povětrnostním vlivům – dešti, slunci i mrazu.

 • Uvidíte, jak může vypadat terasa okolo bazénu nebo v zahradním altánu se zajímavými montážními detaily jako je zakončení terasy.
 • Odborníci z terasového centra Vám mohou zdarma připravit zaměření terasy i odborný grafický návrh a následně prodej a samotnou montáž terasy.
 • Terasové centrum dále nabízí prodej, realizaci i servis bazénů, bazénového zastřešení, vířivek, saun a dalších produktů, které mohou společně s terasou vytvořit dokonalý celek.

Kontakty

Terasové centrum Bratislava

Rádiová 49
821 04 Bratislava
Slovenská republika

Mobil:  +421 911 40 77 70
E-mail:  v.pisova@woodplastic.eu

web: woodplastic.sk

Otevírací doba

Po-Pá 8:00 – 18:00

Sobota: 9:00 – 13:00

V rámci uvedené otvírací doby je možná prohlídka terasového centra, odborná konzultace možná jen po předchozí dohodě na tel.: +421 944 986 242