Terasy / Ideální k domu i bazénu

 • NOVINKA! Terasy TOP RUSTIC

  NOVINKA! Terasy TOP RUSTIC


  Terasová prkna, která si zamilujete. Unikátní kombinace povrchu RUSTIC, který připomíná staré dřevěné podlahy s důmyslným profilem TOP, který překrývá spáry mezi terasovými prkny.

  Více o terasách TOP RUSTIC
 • Terasy MAX

  Terasy MAX


  Objevte extra široká terasová prkna MAX. Prkno o šířce 195 mm MAXimálně okouzlí svým neobyčejným vzhledem. Ve variantách MAX STAR a MAX FOREST, vždy v 6 barvách.

  Více o terasách MAX
 • STAR

  STAR


  Terasy STAR nabízejí drážkovaný povrch, díky kterému jsou vhodné zejména k bazénům. Vybírejte ze 2 typů profilů (PREMIUM/MAX) a ze 6 barev teras STAR .

  Více o terasách STAR
 • FOREST

  FOREST


  Novinka mazi terasami. Terasy FOREST přinášejí ojedinělý design mezi terasami. Zajímavá přírodní struktura na povchu prken vyvolává dojem exotického dřeva. Vybírejte ze 2 typů profilů (PREMIUM/MAX) a ze 6 barev.

  Více o terasách FOREST
 • FOREST PLUS

  FOREST PLUS


  Hit sezóny. Terasová prkna FOREST PLUS představují designový skvost mezi terasami. Texturovaný povrch ve spojení s jemným žíháním dodává terasám jedinečný vzhled. Vybírejte z 5 barev prken PREMIUM FOREST PLUS.

  Více o terasách FOREST PLUS
 • STYLE PLUS

  STYLE PLUS


  Terasy STYLE PLUS jsou vhodné téměř pro každou terasu díky svému hladkému povrchu s nepravidelným žíháním. Vybírejte ze 4 barev teras prken PREMIUM STYLE PLUS.

  Více o terasách STYLE PLUS

Terasy TOP RUSTIC – profil 140 x 22 x 4000 mm / Terasy s překrývanou spárou

Terasy PREMIUM – profil 137 x 23 / 22 x 4000 mm

Terasy MAX – profil 195 x 23 / 22 x 4000 mm / Extra široká prkna