WOODPLASTIC

Woodplastic.cz

PRODEJCI WOODPLASTIC®

V případě zájmu o produkty Woodplastic® nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420 321 001 523, e-mailem na wpc@woodplastic.cz nebo vyplněním krátkého formuláře.

CHCI ZDARMA NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Můžete se také obrátit na některého z našich prodejních partnerů v České republice.

?

ING. ZDENĚK SLÁMA

A: Medkova 1580/12, 500 02 Hradec Králové

GPS: 50.197088, 15.811282

J: Ing. Zdeněk Sláma

T: +420 608 544 000

E: slamazdenek@email.cz

H: www.top-terasy.cz/

Otevřeno

Po-Pá: po telefonické dohodě

Hodnocení ING. ZDENĚK SLÁMA

Celkem z 21 hlasů Close
Gabriela Kopřivová
Ďakujeme p.Slámovi za skvelý prístup pri riešení a pokládke našej terasy. Precíznu prácu, profesionalitu a jednanie na vysokej úrovni nejde ohodnotiť inak než 5*. Lepší pocit z našej kvalitnej novej terasy mať ani nemôžeme! Kopřivovi
Součkovi
Pana Slámu a jeho team mohu také jen doporučit. Příjemný, profesionální, precizní, spolehlivý v kombinaci s kvalitním českým výrobkem je to ideální volba. Děkujeme za krásnou práci a přejeme spousty spokojených zákazníků.
Hulajová Ivana
Jednání s panem Ing. Zdeňkem Slámou bylo velmi profesionální. O dané problematice má velké množství informací a dané problematice opravdu rozumí. Navíc jeho nabídka, co se týče rozsahu barev, tvarů a hlavně kvality přesahuje vysoce ostatní nabídky. Samozřejmě, že daná kvalita materiálu se odrazí i v ceně, ale ta naprosto odpovídá požadované kvalitě. I průběh realizace byl bezproblémový a ve vysoké kvalitě a s přizpůsobením se požadavkům zákazníka. Mohu doporučit pana Ing. Zdeňka Slámu k realizaci jakékoli terasy.
Břouškovi
Od prvního kontaktu až po výslednou realizaci naprosto bezproblémová a přátelská komunikace s panem Slámou a jeho spolupracovníky, schopnost a ochota přijímat a navrhovat operativní změny a atypická řešení, spolehlivost ohledně smluvených termínů jednání a montáže. Montáž pečlivá, v klidu a pohodě, ochota dělat i skutečně špinavou a prašnou práci při potřebné úpravě zednických prací, navíc v loňských tropických vedrech, a to vše s úsměvem, vtipem a legrací :-). Ještě jednou moc děkujeme a přejeme, ať bez problémů překonáte současnou virovou krizi a hodně dalších spokojených zákazníků.
Ing. Jakub Zrzavý
Pan Sláma odvedl skvělou práci, časově i projektově nám vyšel maximálně vstříc, zaměření i pokládka proběhla velmi profesionálně. Mohu jen doporučit! Díky.
Jindřiška Bartáková
Po předchozích zkušenostech jsem uvítala vstřícné jednání a pečlivě odvedenou práci.
Pavel Petřík
Na jaře v r. 2019 jsme požádali p. Slámu o montáž terasy. P. Sláma byl ochotný a vyhověl a poradil se svou letitou praxí a vše zrealizoval pro naší úplnou spokojenost. Vřele doporučujeme. Petřík
David
Děkuji za přístup a za perfektně odvedenou práci. Mame díky Vám krásnou a kvalitní terasu.Doporučuji všem.
Veronika Dohnalová
Velice kvalitně provedená práce a naprostá spokojenost
Hamáčkovi
Velmi doporučuji spolupráci s panem Ing. Slámou. Oceňuji vstřícný a profesionální přístup a především vynikající provedení naší atypické zakázky – obklad stávajícího kovového zábradlí terasovými prkny. Čas mezi objednávkou a dodáním díla netrval ani 14 dnů. Pány neodradila ani nepřízeň počasí a vše dokončili přesně tak, jak slíbili.
Svrčkovi
Jelínkovi
Velmi doporučuji pana Slámu a jeho team. Počáteční jednání proběhla naprosto profesionálně a stejně tak i realizace, která je perfektní. Jsme nadmíru spokojeni. Terase je nádherná. Samotná práce trvala necelé 3 dny a vše šlo jak na drátku. Vše měli připravené a po dokončení si vše uklidili. Pana Slámu mohu vřele doporučit
Kubíčkovi
Veškerá komunikace, realizace a výsledek provedené práce si zaslouží to nejlepší ocenění. Pan Ing. Sláma je velmi příjemný a vysoce kvalifikovaný ve svém oboru. Jsme velmi rádi, že jsme zvolili výběr této firmy.
Šebkovi
Spolupráci s panem Ing. Slámou a jeho teamem mohu vřele doporučit všem, co chtějí skvěle a profesionálně odvedenou práci. Od prvního telefonátu až po samotnou realizaci bylo vše bez problému, opravdu perfektní přátelské jednání. Montáž terasy kolem bazénu proběhla 1.prosince, venku byl 1°C a pánové dělali pečlivě vše do posledního detailu – pan Sláma stále s úsměvem. Velice děkujeme za nádhernou terasu!
Gloserovi
Terasu? Pak určitě z plných WPC prken. Montáž? Pak s jistotou od pana Slámy. Datum realizace: červen 2021 Montáž terasy panem Ing. Slámou a jeho týmem proběhla na vyšší než profesionální úrovni. Jsme naprosto spokojeni, každý detail je skvělá milimetrová práce. S ostatním bychom se již jen opakovali. Děkujeme.
Petr a Jana Kašparovi
S panem Ing. Zdeňkem Slámou jsme byli velice spokojeni. Musíme ocenit nejen provedení a kvalitu prací, ale také úroveň komunikace, rychlost a operativnost. Pana inženýra budeme doporučovat všem svým známým a přejeme mu co nejvíce spokojených zákazníků jako jsme my. Jana a Petr Kašparovi
Skácelovi
Práci pana Slámy a jeho týmu můžu jen chválit a všude vřele doporučuji. Bravurně si poradil se všemi překážkami, které měl s naší vyspádovanou terasou v prvním patře domu. Výsledek je dokonalý, podlaha je jedním slovem perfektní. Přátelské jednání a profi přístup přinesl vzájemnou spokojenost s výsledkem. Děkujeme !
Hana Štěpánová
S terasami a celkovou prací jsme velmi spokojeni. Jednání pana Slámy bylo milé a profesionální. Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou, můžeme jenom doporučit.
Jan Brendl
Jiří Bárta
Pana Slámu a jeho tým můžeme plně doporučit. Perfektní profesionální komunikace a přístup od začátku až do konce a také perfektně do nejmenších detailů odvedená práce . Nádhernou terasu nám namontovali v červenci 2021 a od té doby si ji jen užíváme.
Simonovi
Chtela bych timto velmi podekovat panu Slamovi za realizaci terasy a steny se sprchou v kombinaci se stenou pro rostliny. Ocenuji profesionalni pristup, perfektne odvedenou praci, spolehlivost a hlavne vyslednou realizaci. Jsme opravdu velmi spokojeni a doporucujeme praci pana Slamy a jeho tymu, ale zaroven i produkt WPC.
?

Kocourek Petr

A: Kojetín 50, 580 01 Havlíčkův Brod

GPS: 49.656865, 15.656531

J: Petr Kocourek

T: +420 603 179 772

E: kocourek.petr@worldonline.cz

H: www.terasy-sadrokarton.cz/

 

Hodnocení Kocourek Petr

Celkem z 0 hlasů Close

VÝROBCE WPC – WOODPLASTIC a.s.

A: Bukovany 181, 257 41 Týnec nad Sázavou

GPS: 49.824718, 14.621976

T: 321 001 523

E: wpc@woodplastic.cz

H: www.woodplastic.cz

Otevřeno

Po-Pá: 7:30-15:30

So: zavřeno

Ne: zavřeno

Hodnocení VÝROBCE WPC – WOODPLASTIC a.s.

Celkem z 0 hlasů Close
?

WOODparket s.r.o.

A: K Březiněvsi 474/5, Praha 8

GPS: 50.161668, 14.484847

J: Tomáš Bartoš

T: 604 652 642

E: info@woodparket.cz

H: woodparket.cz/terasy/wpc-terasy/

Otevřeno

Po-Pá: Pondělí & pátek: 10:00-16:00

So: ZAVŘENO

Ne: ZAVŘENO

Hodnocení WOODparket s.r.o.

Celkem z 48 hlasů Close
Sánský
Děkujeme za dodávku terasy. Vše proběhlo skvěle.
Novák
Dobrý den, děkuji za dodávku, vše proběhlo perfektně.
Jaworski
Doporučuji pana Bartoše. Letos nám dodělal 2 část terasy kolem bazénu. Před 4 lety udělal první u domu. Pak jsme vlastní realizací provedli plot k sousedům a tento rok nám pan Bartoš osobně realizoval terasu kolem bazénu. Nyní našetříme a příští rok se vrhneme na zeď vedle bazénu.
Skopal
Pozor na terasové centrum. Po několika montážnících, které jsem si pozval na zaměření domu, jsem nakonec navštívil terasové centrum ve Štěrboholech. Potkal jsem se tam s technikem, který mě pozdravil a řekl, tak jakou barvu dáme? Dokázal jsem pouze odpovědět hnědou ? Zrovnal dorazil pan Bartoš ze zaměření, slušně pozdravil a zeptal se, tak kterou si pán vybral. Musim říct, že tady nečekejte prodejce, ale lidi kteří vědí co dělají a prodávanému materiálu věří na 100%. Když mi pan Bartoš řekl, já jsem truhlář a né prodejce, bylo rozhodnuto. Za 4 týdny jsem měl hotovou terasu a jsem rád, že byla od nich. Když to shrnu- NEČEKEJTE PRODEJCE, ALE DĚLNÍKY. Doporučuji, Marek – MB.
Hofmann
S panem Bartošem super spolupráce, nechová se jako obchodník, ale jako člověk který chce dodat kvalitně udělanou terasu. Doporučuji – Kostelec nad Labem
Koucká
Třeboratice. Moc děkuji za pěknou terasu. Pan Bartoš mi dělal terasu již v roce 2015 a nyní kdy jsme koupili domeček, jsem se opět na něj obrátila. Nyní mají po našem doporučení již další dva sousedi terasu od něj a jsou také spokojeni. Děkuji Koucka.
Rakous
Rad bych podekoval Vasemu terasovemu centru za skvele odvedenou praci. Byl jsem tam v sobotu a je videt, ze zajem o tuto spolecnost je velky. Nejvice me bavilo, kdyz nas tam bylo 5 rodin na jednou a pan Bartos si nas dal do rady a vsem odpovidal najednou. Hned nazacatku pronesl- ptejte seme najednou, stejne budete mit vsichni stejne otazky 🙂 Musim rict, ze ma skveli pristup a nase terasa je opravdu hezky udelana. Je to i diky jeho montaznikum, kteri jsou opravdu precizni. Dekuji celemu tymu a preji hodne zakazniku. Rakous, Mlada Boleslav
Jindra
Rád bych poděkoval za perfektní zrealizování naší zakázky. Ze začátku jsem měl obavy jestli realizace dopadne, protože pan Bartoš byl neustále v telefonním zápřahu, ale nakonec jsem pochopil, že tento člověk by asi jinak nemohl fungovat. Je vidět, že má hodně velké zkušenosti a dokázal si u nás se vším poradit. Strávil jsem s ním 4 dny u nás na montáži a nechápu, jak zvládá vše řešit.
Petr
Nechával jsem si zde dělat dodávku terasy před dům kolem bazénu a následně i obložení zastřešení bazénu. Za mě vše proběhlo skvěle. Určitě doporučuji.
Lokajíček
Co k tomu napsat, jsem plně spokojen s provedenou službou od společnosti WOODparket, Štěrboholy. Proběhla u nás příprava, kde byla část terasy dobetonována, objednána prkna na míru, pro lepší vzhled a nakonec položena teras. S celkovou dodávkou jsem nadmíru spokojen a mohu doporučit. Lokajíček Praha 10.
Jasanská
Co k tomu napsat, jsem plně spokojen s provedenou službou od společnosti WOODparket, Štěrboholy. Proběhla u nás příprava, kde byla část terasy dobetonována, objednána prkna na míru, pro lepší vzhled a nakonec položena teras. S celkovou dodávkou jsem nadmíru spokojen a mohu doporučit. Lokajíček Praha 10.
Jasanská
Moc ráda bych poděkovala za realizaci terasy Terasovému centru ze Štěrbohol. Centrum jsem navštívila již v minulém roce a prohlédla si všechny materiály venku v ploše. Je úžasné vidět terasy jak vypadají po letech venku. V centru jsem mohla být jak dlouho jsem chtěla a vše jsem si pořádně prohlédla. Moc děkuji i pánům co realizaci provedli. Na terasu jsem čekala 6 týdnů, ale v dnešní době je to standart a jsem velice spokojená. Woodparket doporučuji. Děkuji Jasanská
Řehořková
Moc ráda bych poděkovala panu Bartošovi a jeho montážníkům za provedenou montáž u nás v MB. Byla jsem původně v jiném centru za Prahou, protože je to k nám blíže, ale tam jsem zjistila, že je vše problém a nic nejde. Naštěstí jsem dojela až do Prahy do Štěrbohol a výsledek je super. Každému kdo k nám přijde se to moc líbí. Děkujeme a doporučujeme.
Filip Balhar
S montáží a dodávkou terasy jsem nadmíru spokojen. Naprosto splnila naše očekávání a představy.
Kaláb
Rád bych poděkoval panu Bartošovi a jeho společnosti Woodparket za skvěle odvedenou práci na naší terase ?. Terasu jsme si nechali dělat z jejich produktu Authentic palisander. Terasová prkna nám udělali na míru a tak nemáme v ploše žádná napojení. Kaláb, Čelakovice
Mothejzík
S realizací terasy kolem bazénu jsem velice spokojen. Nejedná se o žádnou levnou věc, ale peněz nelituji. Rád bych poděkoval panu Bartošovi, který nám pomáhal už od přípravy podloží až po konečnou realizaci terasy. To, že ho zde můžu doporučit je to nejmenší jak poděkovat.
Lujka
Jsem 100% spokojený a dokonce nám firma pana Bartoše vyšla maximálně vstříc, kdy nám stihli zrealizovat naši terasu dost na rychlo, protože na terase měla být oslava našich narozenin. V každém případě naše oslava se povedla a to i díky tomu, že jsme nemuseli chodit po původním povrchu terasy ? Moc děkujeme
Broum
Nepsal by jsem kladné hodnocení, kdyby jsem nebyl spokojen. Děkuji celému týmu pana Bartoše za realizaci terasy.
Mertlová
Ráda bych poděkovala za realizaci terasy, kterou u nás provedl přímo pan Bartoš. Realizace byla provedena na původní starou zámkovou dlažbu. Celá terasa byla zvednuta ke dveřím dle našeho požadavku a kolem terasy udělány nově dva schody.
Zábranská
Děkuji za krásnou terasu i super spolupráci. Zábranská
Valešová
Ráda bych poděkovala společnosti WOODparket za skvěle odvedenou práci, kdy mi provedli demontáž staré terasy, udělali podloží a dodali skvělou novou terasu co jsem si vybrala. Skvělá práce a moc šikovný montážník. Rozhodně lepší jednání než podobná centra kolem Prahy. Doporučuji tuto firmu.
Straka
Děkuji za realizaci terasy kolem bazénu v MB. Jsem moc rád, že funguje terasové centrum v Praze 10 i když jsou jiná cestou k mému domu blíže. Bohužel většině jim jde jen o prodej. Zde byla kvalita ve vysvětlení i následné montáži. Děkuji celému týmu ze Štěrbohol.
Rezek
Terasové centrum Praha doporučuji. Měl jsem čest zajet i do jiného a za mě nejlepší zkušenosti od lidí ve Štěrboholech až po montážníky. Doporučuji ušetřit hromadu času a jed rovnou tam i když pro nás to bylo dál než jiná centra, protože jsme z Mnichova Hradiště. Děkuji za kompletní realizaci.
Lukáš Růžička
Rád bych poděkoval společnosti Woodparket za realizaci terasy. Tuto terasu pro mě realizoval pan Bartoš s kolegou a jsem velice spokojen. Vzhledem k tomu, že jsem vozíčkář, tak jsem potřeboval mít terasu v jedné úrovni s výstupem a pak rampu na zahrádku. Díky terase můžu nyní jezdit i ven na zahradu.
Sionko
Rád bych poděkoval společnosti Woodparket za kompletní výměnu mé terasy, která byla původně z exotického dřeva. I já jsem dospěl k tomu, že se nechci o terasu starat, ale užívat. Děkuji panu Bartošovi a jeho montážníkům.
Ing. Novák
Rád bych poděkoval společnosti Woodparket, Štěrboholy za realizaci mojí terasy. Terasová prkna byla vyrobena na míru dle mích potřeb a řádně namontována dle požadavků. Manželka byla spokojena a to je pro mě důležité. Jsem rád, že jsem se obrátil na pana Bartoše a jeho společnost. Doporučuji Ing. Novák
Polák
Děkuji za pěkně odvedenou práci na rekonstrukci mého plotu v roce 2018 a následně výměnu plotovek na mém balkónu v roce 2020. Dobrá spolupráce.
Houska
Dekujeme za dobre odvedenou praci a u nas i trochu narocnejsi pristup ?
Zika
Děkujeme společnosti Woodparket za realizaci terasy z materiálu Forest Wenge. Díky tomu, že jsme vše řešili dopředu, jsme nyní spokojeni. Dle rad pana Bartoše jsme nechali upravit i ukončení bazénu výrobce a nyní máme vše v jedné rovině.
Zika
Kdyby uměli stavět domy, tak jsem si mohl ušetřit hromadu starostí. Díky za spolupráci a doporučuji terasové centrum ve Štěrboholech.
Jirka
POZOR!!! ZDE NEČEKEJTE PRODEJCE V SAKU A LAKÝRKÁCH. BYL JSEM ZDE 2x VYBRAT MATERIÁL A POTKAL JSEM I MAJITELE V MONTÉRKÁCH. NEŽ PRODEJCI JSOU SPÍŠ PRAKTICI. Pokud řešíte terasu tak doporučuji navštívit. Všichni jsou ochotni Vám poradit a říct k materiálům a realizaci vše.
Douděra
Profesionalni pristup od objednání po realizaci. Dekuji
Strolená
Ráda bych doporučila společnost Woodparket. Velká pochvala pro všechny zaměstnance , odvedli perfektní práci . Společnost Woodparket mohu rozhodně doporučit. S celou firmou velká spokojenost .
Svobodová
Velká spokojenost s touto firmou – profesionální přístup, pomoc se správným výběrem – moc děkujeme. S výslednou prací jsme moc spokojeni – na tom mají i velký podíl pracovníci, kteří terasu pokládali.
Tilser
Ráda bych poděkovala panu Bartošovi a jeho montážníkům za naši krásnou terasu. Byla to věc, co jsme si plánovali 4 roky. Z výsledku jsme nadšení a nejvíce se nám líbí se na terasu koukat z houpačky než na ní sedět.
Novotný
Moc děkujeme za montáž, myslím, že se to opravdu povedlo a jsme moc spokojení!
Růna
Děkuji za realizaci. Vše mělo trvat déle a nakonec měli kluci za dva dny hotovo. S terasou spokojenost ?
lk
Každý prodejce by rád montoval jen 100 m2 terasy, naštěstí ve Štěrboholech se nás ujali a nyní můžeme užívat čas na naší nové terase. Doporučujeme si terasu nechat udělat zde.
Slaboch
Děkuji za realizaci. Prostě spokojenost
Lenka
Děkujeme společnosti Woodparket za realizaci terasy. Vše proběhlo v pořádku, páni montážníci i ostatní velice slušní.
Koudelka
Děkujeme za realizaci terasy. Vše proběhlo v pořádku. S terasou jsme spokojeni ?
Jirka
Štěrboholy – spokojenost.
Miroshing
Děkuji za dobře odvedenou práci společnosti Woodparket i jejím montážníkům. Spojili nám hezky všechny 3 terasy, které byli původně z různých materiálů. Moc děkuji a doporučuji.
JB
Pěkný materiál, kvalitní montáž. Woodparket doporučuji.
Novák
Děkuji za realizaci terasy. Vše bez problémů. Doporučeno i sousedům.
Křeček
Děkuji společnosti Woodplastic za kompletní realizaci naší terasy. Vše v pořádku a kvalitně provedeno. Díky
Linhart
Děkuji za realizaci terasy kolem bazénu a následně i terasu u domu. Celá realizace proběhla v pořádku.
Houdová
Děkujeme společnosti Woodparket za realizaci terasy. Vše proběhlo v pořádku a celková realizace byla i dost rychlá. Terasa byla položena za 3 dny.
?

TYMO s.r.o.

A: Obchodní 928, 39201 Soběslav

GPS: 49.263662, 14.714081

J: Josef Matoušek

T: +420 602 442 835

E: info@tymo.cz

H: www.terasy-jizni-cechy.cz

H: www.tymo.cz/

Otevřeno

Po-Pá: 9:00-16:00

So: ZAVŘENO

Ne: ZAVŘENO

Hodnocení TYMO s.r.o.

Celkem z 1 hlasu Close
Hákovi
Rádi bychom poděkovali za perfektní zrealizování naší zakázky. Vše moc pěkně vysvětleno, realizace rychlá a bezproblémová. Terasu máme již 2 sezóny a na rozdíl od dřevěných vypadá jako nová i s nulovou údržbou.
?

STADORE spol. s.r.o.

A: Na Skuhrovci 794, 251 64 Mnichovice

GPS: 49.929461, 14.712646

J: Milan Klíma

T: +420 222 531 779, 602 225 602

E: klima@stadore.cz

H: www.stadore.cz/nase-nabidka/terasy-wpc.html

 

Hodnocení STADORE spol. s.r.o.

Celkem z 47 hlasů Close
Martin Pavlíček
Příjemné jednání, dobrá domluva, dodržení ceny i termínu. Rád doporučím.
Matěj Šiška
Kvalitně a rychle provedené dvě atypické složité terasy u rodinného domu. Výsledná cena odpovídala nabídce. Děkujeme
Marcela Rozsypalová
Firma u nás realizovala podladu terasy, obložení nadzemního bazénu, terasu kolem bazénu a sprchy, schody k bazénu. Výborně si poradili s netypickými prvky a veškeré práce byly odvedeny v maximální kvalitě. Komunikace byla hladká, veškeré jednání příjemné. Výsledná cena odpovídala kalkulaci.
Ondřej Nauš
Pan Klíma a jeho parťáci nám instalovali terasu a plot s pojezdovou bránou. S jejich prací jsme naprosto spokojeni. Vypadá to nádherně. Velmi oceňuji pro klientský přístup jak pana Klímy, tak jeho kolegů, kteří nám ve všem vyšli vstříc, abychom byli spokojeni. Tj. různé detaily stavby, dodělávky nebo změny, atd. A dále oceňuji preciznost při samotné stavbě. Stadore spol. s.r.o. mohu jen doporučit.
Ondřej Pecháček
Děkuji za přístup a za perfektně odvedenou práci. Máme díky Vám krásnou terasu.
Jitka Součková
Firma pro nás realizovala v říjnu 2019 terasu u rodinného domu. Od začátku byla plynulá komunikace a to jak e-mailem, tak telefonicky. Dostali jsme velmi profesionálně zpracovanou kalkulaci, která byla upřesněna ještě po zaměření. Řemeslníci dorazili na montáž na čas a odvedli skvělou práci. Předání díla proběhlo také velmi profesionálně. Celá montáž zabrala 2 dny i přes nepřízeň počasí. Firmu mohu doporučit.
Zelenková Blažena
Firmu STADORE – p. Klíma – mohu vřele doporučit. Perfektní jednání, perfektní provedení veškerých prací (montáž plotovek-balkóny, ploty, vrata + zámečnické práce). Velká spokojenost. Děkuji za odvedení kvalitní práce.
Hana Daenhardtová.
Děkujeme za nádhernou terasu a perfektní práci.Krásné dny.
V.Soukupová
Děkujeme za rychlou montáž a vstřícný přístup. Určitě Vás doporučíme přátelům! Mějte se hezky.
Martina Slívková
Mockrát děkuji firmě STADORE za krásnou terasu. Vše probíhalo bez jakýkoliv problémů, ba naopak musím vyzdvihnout vstřícné jednání s panem Klímou a následná montáž je také v naprostém pořádku. Chválím Vaše montážníky, jsou to šikovní chlapi. Přeji, ať se Vaší firmě daří.
Suchý
Chci poděkovat za skvělou spolupraci a výborně odvedenou práci. Jsme spokojeni ,terasa se nám moc líbí. Manželé Suchý
Václav Nidrle
Dobrý den, vzhledem k dovolené jsme neměli šanci novou terasu více využít, ale s výsledkem jsme velmi spokojeni. A samozřejmě mě také potěšilo, že konečná cena byla nižší než původně odhadovaná. Děkuji, ať se Vám daří.
Miroslava Komárková
S Vaší prací jsme byli velmi spokojeni a rádi Vás budeme doporučovat. Ať se Vám i nadále daří, s přáním hezkých letních dnů.
Lucie Smitkova
Děkuji za výborně provedenou práci, máme z terasy velkou radost!
Petr Podhajský
Dobrý den, perfektně odvedená realizace terasy. Naprostá spokojenost (dodávka, montáž, jednání). Doporučuji.
Miloslava Kolářová
Naprostá spokojenost. Mohu doporučit.
Petr Ševčík
Vstřícný přístup, včasnost, dodržování slibů, kvalitně odvedená práce. Společnost Stadore mohu jednoznačně doporučit.
Jan Tůma
Dolní Břežany – terasa: perfektně odvedená práce, dobrá komunikace, vyrovnání terénu a stavba terasy, druhý den jsme již seděli v novém, pana Klímu a spol. doporučuji
Renata Kupková
Oslovili jsme pana Klímu ohledně terasy a jsme naprosto spokojeni (dodávka, montáž, jednání) a vřele doporučujeme.
SVJ Pod Pekařkou 1087-1090
Společnost STADORE spol. s. r. o. stála za rekonstrukcí balkónů pro bytový dům v ulici Pod Pekařkou 1087-1090 v Praze 4 – Podolí. Kromě renovace stávajícího zábradlí se postarala o nové výplně zábradlí a její montáže z materiálu dřevoplast Woodplastic. Společnost STADORE pod vedením pana Klímy vystupovala vždy profesionálně a zároveň lidsky. Na všem jsme se dohodli, nic nebylo problém zařídit. Pan Klíma měl od samého začátku projektu až po poslední práce nad rekonstrukcí denní dohled a na jeho dělníky bylo spolehnutí. Výsledkem byly perfektně provedené nové balkóny za přijatelnou cenu. Můžeme jen doporučit. P. Scheinerová za SVJ Pod Pekařkou 1087-1090
Zelenková Blažena
Firmu STADORE – p. Klíma – mohu vřele doporučit. Perfektní jednání, perfektní provedení veškerých prací (montáž plotovek – balkóny, ploty, vrata + zámečnické práce). Velká spokojenost. Děkuji za odvedení kvalitní práce.
Vrtálek Petr
Rád bych poděkovat za nádhernou terasu, vyzdvihl nadstandardně vstřícné a proklienské jednání pana Klímy a bez problémovou montáž terasy. Firmu STARDORE mohu jenom doporučit. Děkuji
Hana Pekárková
Naprostá spokojenost s provedením práce a celkovým přístupem od všech, kteří se na zakázce podíleli. Firma Stadore nám realizovala obložení bazénu a z výsledku jsme nadšeni. Firmu vřele doporučujeme.
Petr Sýba
Výborná spolupráce , mohu jen doporučit , po mé zkušenosti jedna z mála firem , která funguje na 100% dle domluvy.
Ing. Vladimír Sochor, TERMIL s.r.o.
Dodávka a montáž terasy. Skvělá spolupráce s p.Klímou – kvalitní provedení díla.
Gabriela Škrabánková
S panem Klímou jsem byla velmi spokojena. Přestože jsme měli s prostorem pro položení terasy „drobné komplikace s nerovným povrchem“ , navrhl ideální řešení a pozdější instalace podlahy proběhla zcela bez komplikací. Velice oceňuji profesionální přístup, rychlost dodání a montáž.
Alena
Naprostá spokojenost s komunikací, přístupem k zakázce i s její realizací. Velmi kvalitní provedení s důrazem na detail. Vřele doporučuji.
Slabý Tomáš
Machři, šikovní. Doporučujeme!
MF
Výborná práce, skvělý přístup. Tato firma mi již dělala 2 terasu. Jsem velice spokojen
Petra Řezanková
Firmu na pokládku terasy mohu doporučit. Velmi rychlé a příjemné jednání, profesionální pokládka. Jsme velmi spokojeni.
Milan Šimko
Jsem s realizací celé akce i kvalitou provedené práce velice spokojen a jsem přípraven maximálně šířit dobré jméno Vaší firmy i výrobce Woodplastic a.s mezi svými přáteli a známými.
p.Vojtek
Terasa dělá radost, ještě jednou dekuju vám a hlavně Sergejovi za dobře odvedenou práci.
David Žáček
Velká spokojenost s komunikací i odvedenou práci. Vše co bylo domluveno bylo splněno na 100%. Perfektní firma, kéž by bylo více takových.
Ing.Miroslav Hrach
Perfektní domluva , ze strany dodavatele i montážníků vše v termínu splněno. Super!
Branislav Papšo, Andrea Špátová
Děkujeme za odvedenou práci a hezkou terasu.
Dalimil Kotas
Děkujeme za dobře odvedenou práci.
Hrneček
Naprostá spokojenost. Výborně odvedená práce, ochotní pracovníci, kteří umějí u práce přemýšlet. Doporučuji.
Pavel Kovar
S praci, komunikaci a dodrzenim domluvenych terminu jsme velmi spokojeni a mohu jen doporucit!
Michal Talar
Komunikace od pocatku az do konce vyborna. Rychlost a kvalita provedene prace take na vysoke urovni. S terasou jsme moc spokojeni 🙂 dekujeme a urcite doporucujeme pana Klimu a jeho team vsem, ktery si chteji nechat udelat terasu z prken Woodplastic 🙂
Michal Talar
Komunikace od pocatku az do konce vyborna. Rychlost a kvalita provedene prace take na vysoke urovni. S terasou jsme moc spokojeni 🙂 dekujeme a urcite doporucujeme pana Klimu a jeho team vsem, ktery si chteji nechat udelat terasu z prken Woodplastic 🙂
Pavol Praženica
Oslovil jsem firmu GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O. k instalaci terasy Woodplastic v rodinném domě v Praze. Od prvního kontaktu s personálem naprostá spokojenost, vstřícný přístup, úžasná ochota, pan majitel firmy i ostatní spolupracovníci nám všechno vysvětlili a poradili. Perfektní a rychlá montáž, profesionalita, doladění i těch nejmenších detailů s důrazem na estetiku, vyřešení konstrukčních úskalí a hlavně fantastický výsledek, který jsem ani nečekal, terasa je skutečně krásná. Pokud budu uvažovat o další instalaci, kontaktuji jedině firmu GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O. Všem doporučuji. Pavol Praženica
Simona Cerna
Velice děkuji za profesionální přístup, dodržení termínů, skvělou komunikaci a samozřejmě za krásnou terasu. Kéž by to takto fungovalo všude.
Jakub Janeček
Hrneček
Naprostá spokojenost. Výborně odvedená práce, ochotní pracovníci, kteří umějí u práce přemýšlet. Doporučuji.
Milan Kučírek
Super dohoda, super práce, super výsledek. Děkuji
Lusk František
Okamžitá reakce na poptávku, rychlé dodání materiálu na terasu a její následně bezodkladné zhotovení včetně nutné příslušné stavební přípravy. Serióznost jednání, spolehlivost a dobrá práce – mohu jen doporučit.
p.Zita
S velice dobrým pocitem vstřebávám po celý dnešní den Vámi vybudovanou terasu u nás. I když jsme námi původně předpokládaný a plánovaný rozpočet značně přetáhli, vše mi vynahrazuje skutečně nad všechna očekávání luxusní dílo, které vzniklo především Vaší zásluhou. Začíná to vždy maličkostmi, jako je zaměření, soupiska materiálu a pod, ale právě ty značí velkou profesionalitu, bez níž by to rozhodně takto „neklaplo“. A právě za to vše vám patří můj obrovský dík a obdiv. Nemohu zapomenout ani na Sergeje – opravdový profík, který si ví rady i v nesnázích, navíc obrovský kliďas, kterého nevyvedly z míry, ani moje „mouchy“, které jako puntičkář leckde vidím. Patří mu taky za vše veliký dík a snad i omluva, pokud jsem dal volný průběh svým emocím. Cením si u něj, že mu jde především o spokojenost zákazníka a tomu podřídí naprosto vše.
?

Garden 6 – AZ TERRA s.r.o.

A: Slezanů 3, 169 00 Praha 6

GPS: 50.077882, 14.338609

J: Jan Čerešňa, Josef Čerešňa

T: +420 737 252 106, 737 252 100

E: info@garden6.cz

H: garden6.cz/terasy

Otevřeno

Po-Pá: 9:00-17:00

So: Po předchozí dohodě

Ne: ZAVŘENO

Hodnocení Garden 6 – AZ TERRA s.r.o.

Celkem z 32 hlasů Close
Martin
Perfektní spolupráce – od prvního kontaktu až do finálního předání hotové terasy. Rychlá a profesionálně odvedená práce.
Pavel
Profesionální a proklientský přístup, nic není problém. Skvěle odvedená práce. Vřele všem doporučuji.
Jaroslav
Výborná spolupráce od objednání až po předání realizované terasy. Rychlé a velmi kvalitní provedení. Spolehlivost a profesionalita. Jsem s firmou a její prací spokojen a všem ji doporučuji.
Tomáš Martinča
Už více jak rok používáme terasu zhotovenou z WPC materiálu a jsme velice spokojeni. Kvalita je výborná a odpovídá ceně. Velké poděkování patří celému personálu za odbornou pomoc při výběru, plánování a samotné realizaci projektu. Svědčí to o jejich vysoké profesionalitě a orientaci se v dané problematice. Jen tak dále!
Ivo Lochman
Děkuji za perfektně odvedenou práci, profesionální a vstřícný přístup i k řešení individuálních požadavků. Doporučuji všem potenciálním zájemcům o kvalitní a dobře řemeslně zpracovanou terasu.
Radka
Moc děkuji za profesionální práci a přístup. Jsem moc spokojená s odvedenou prací a přístupem personálu firmy. Všem tuto firmu doporučuji.
Petr Štrof
Moc děkujeme za skvělé rady při hledání vhodné varianty a následnou pomoc při výběru z nich. Také za skvělou komunikaci, vždy jsme věděli co kdy bude a fungovalo to spolehlivě. Provedení je velmi prezicní a děkujeme panu Jirkovi za velkou pečlivost s každým detailem. Celkově velké ochota, zájem a vstřícnost. Jen tak dále !
Jirka
Vynikající spolupráce. Přestože jsem měl komplikovaný přístup na zahradu, pánové si s tím bez sebemenších problémů poradili. Na samotnou montáž pak byla radost se koukat. Pakliže jste z Prahy, doporučuji právě Garden 6 – AZ Terra s.r.o. Jinde pouze naslibovali hory doly…………… Ještě jednou mockrát děkuji a všem doporučuji ……………….
Irena Hůrková
Byli jsme moc spokojení, vše dohodnuté bylo splněno. Oceňuji konzultaci při volbě vhodného prkna i precizní montáž. Děkujeme.
Tomáš a Klára Necidovi
Jsme moc spokojeni. Podlaha i obložení stěny za vířivkou a na truhlíkách je krásné, precizní a hlavně bezúdržbové.
Nicole Novotná
S terasou jsme moc spokojeni. Vzhledem k tomu, že máme dvě děti a psa, tak nám vyhovuje, že je bezúdržbová. Na podlaze nejsou vidět žádné škrábance od psa. Domluva s firmou byla rychlá a bezproblémová.
Iveta Supeková
Výborná komunikace s firmou, kvalitně odvedená práce na terase.
Ondrej Remes
Se sluzbami Garden6 pri projektovali a polozeni terasy jsem byl velmi spokojen. Rychlost pri navrhu a polozeni byla pro mne klicova.
Josef Lhotka
Profesionální spolupráce a přístup k zakázce. Všem zákazníkům tuto firmu doporučuji.
Ondřej Tomíška
Výborná spolupráce s celým týmem, profesionalita, ochota a vstřícnost samozřejmostí. Velmi rychlá realizace. Terasa nám výborně slouží. Děkujeme GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O.
Mgr. Karel Němec
S firmou jsem velice spokojen. Naprosto profesionální přístup počínaje oslovení s poptávkou až po konečnou realizaci včetně doporučení materiálu, osvětlení apod., rychlost, ochota vyřešit každý detail.
Vladimíra Přikrylová
Maximální spokojenost s přípravou, realizací i následným vzhledem nádherné šedé podlahy. Kvalitně položeno do posledního detailu vč. schodiště. Profesionální práce a naše maximální spokojenost.
Eliška Herčíková
Jednání s panem Čerešňou bylo naprosto profesionální a zároveň velmi lidské. Oceňuji hlavně rychlou domluvu i následnou realizaci. Jako žena hodnotím kladně také to, že po montérech nezbyl žádný nepořádek a odpad. Jen krásná a funkční terasa. Děkujeme!
Petr Vohradský
Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem této firmy, jednání bylo rychlé a produktivní, pracovníci firmy nám ve velmi krátké době postavili krásnou terasu, zajistili i přípravné práce a poradili s řešením případných problémů. Z naší strany spokojenost po všech stránkách.
Petr Blaha
Společnost Garden6 nám realizovala pokládku venkovní terasy v roce 2019. Jednalo se o atypický tvar terasy, kde byla vyžadována vysoká přesnost montáže a řešení několika technických detailů. Dodávka byla dokončena v krátkém termínu, vysoké kvalitě a ceně dle nabídky. Především musím ocenit vysokou profesionalitu všech zaměstnanců firmy, kteří umí naslouchat klientovi a zároveň vnést zkušenosti z mnohaleté praxe. V následujícím roce jsme terasu rozšířili o zapuštěnou výřivku a volba byla jasná kdo bude realizovat montáž WPC. Opět p. Čerešňa a jeho team nás přesvědčil o vysokém standardu dodávek od společnosti Garden6.
Petr Blaha
Společnost Garden6 nám realizovala pokládku venkovní terasy v roce 2019. Jednalo se o atypický tvar terasy, kde byla vyžadována vysoká přesnost montáže a řešení několika technických detailů. Dodávka byla dokončena v krátkém termínu, vysoké kvalitě a ceně dle nabídky. Především musím ocenit vysokou profesionalitu všech zaměstnanců firmy, kteří umí naslouchat klientovi a zároveň vnést zkušenosti z mnohaleté praxe. V následujícím roce jsme terasu rozšířili o zapuštěnou vířivku a volba byla jasná kdo bude realizovat montáž WPC. Opět p. Čerešňa a jeho team nás přesvědčil o vysokém standardu dodávek od společnosti Garden6.
Ekaterina Ioffe
Velká spokojenost s firmou Garden 6. Mají velký showroom, kde se dá na všechno podívat, můžete tam vidět i jak bude podlaha vypadat po několika letech. Profesionální kvalitní práce, udělají všechno rychlé a bez starosti z vaší strany. Doporučuji!
Ladislav Tyll
Firma Garden6 odvela asi nejpreciznější práci na celé naší stavbě. Jednání s firmou bylo velmi korektní a vše na čem jsme se domluvili bezezbytku platilo. S odstupem času jsem rád, že našim rozhodujícím kritériem nebyla cena, ale kvalita, kterou jsme dostali. Velmi kladně hodnotím také samotnou instalaci, která byla maximálně čistá a precizní a výrazně předčila veškerá naše očekávání. Terasu vč. obložení bazénu máme již nějakou dobu a jsme nadmíru spokojeni. Můžeme vřele doporučit.
Andrea Nuttall
Naprosto perfektní dodávka (velká terasa okolo bazénu). Od nacenění, přes realizaci vše perfektní. Pan Čerešna vždy skvěle komunikoval, maximálně se snažil vyřešit všechny problémy, které se vyskytly (a že jich při koordinaci s bazénáři a výkopovými pracemi nebylo málo). Vřele doporučuji!!
Martin Fořt
Firma Garden 6 – AZ TERRA S.R.O. provedla na našem RD výměnu původní dřevěné terasy za novou z terasových prken WoodPlastic, včetně úpravy podloží. Tuto firmy mohu 100%ně doporučit, jednání ze strany p.Čerešni bylo velmi korektní a vstřícné, realizace rychlá a bezproblémová.
Petr Linksfeiler
Z terasy jsme nadšení. Vše probíhalo profesionálně a po zkušenostech se všemi ostatními dodavateli na stavbě se jednalo o toho nejlepšího. Všechny detaily jsou perfektně provedené. Je radost se na výsledek takové práce dívat a užívat ho každý den.
Kafková
Ve všech směrech top práce firmy AZ TERRA s.r.o.- rychlostí přípravy realizace mé terasy a kvalitním provedením prací. Terasa vypadá velmi dobře použitím woodplastic materiálů. Celému týmu firmy velmi děkuji.
Martin
Po dlouhé době 100% spokojenost s realizační firmou. Kompletní výměna 150 metrové terasy za 7 dní. Perfektně provedené detaily. Pan Čerešňa dodržel vše, co slíbil a jeho realizační tým jsou velcí profesionálové. Doporučujeme.
Tim Kidd
The finished terrace looks great and feels solid. It makes a big difference to our garden. The service from Garden 6 was efficient and friendly and they were helpful with the unusual design of our terrace.
Michaela Š.
S terasou od Garden 6 – AZ Terra jsme velmi spokojení a rádi tuto firmu doporučíme dál. Proklientský přístup, rychlost, kvalita, zájem a ochota. Vstřícný pan majitel. Od výběru po realizaci uplynul jen cca měsíc. Nebyl problém ani to, že se veškerá zemina musela odvážet přes dům (je to jediný přístup do zahrady). Terasu nyní testujeme první sezónu a věříme, že bude vše v pořádku. Barevně nám velmi harmonicky ladí k domu i zbytku zahrady, která díky ní působí luxusněji. Děkujeme.
Michaela Š.
S terasou od Garden 6 – AZ Terra jsme velmi spokojení a rádi tuto firmu doporučíme dál. Proklientský přístup, rychlost, kvalita, zájem a ochota. Vstřícný pan majitel. Od výběru po realizaci uplynul jen cca měsíc. Nebyl problém ani to, že se veškerá zemina musela odvážet přes dům (je to jediný přístup do zahrady). Terasu nyní testujeme první sezónu a věříme, že bude vše v pořádku. Barevně nám velmi harmonicky ladí k domu i zbytku zahrady, která díky ní působí luxusněji. Děkujeme.
Pavol Praženica
Oslovil jsem firmu GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O. k instalaci terasy Woodplastic v rodinném domě v Praze. Od prvního kontaktu s personálem naprostá spokojenost, vstřícný přístup, úžasná ochota, pan majitel firmy i ostatní spolupracovníci nám všechno vysvětlili a poradili. Perfektní a rychlá montáž, profesionalita, doladění i těch nejmenších detailů s důrazem na estetiku, vyřešení konstrukčních úskalí a hlavně fantastický výsledek, který jsem ani nečekal, terasa je skutečně krásná. Pokud budu uvažovat o další instalaci, kontaktuji jedině firmu GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O. Všem doporučuji.
?

Terasy Plzeň s.r.o.

A: Senecká ulice, 330 08 Zruč u Plzně

GPS: 49.792739, 13.421227

J: Martin Ježek

T: +420 608 235 329

E: martin.jezek@terasyplzen.cz

H: www.terasove-centrum.cz/terasova-centra/terasy-plzen

H: www.terasyplzen.cz/

Otevřeno

Po-Pá: PO, ST: 10:00-15:30

So: 9:00-12:00

Ne: ZAVŘENO

V jiné časy a dny po předchozí telefonické domluvě.

Hodnocení Terasy Plzeň s.r.o.

Celkem z 12 hlasů Close
Radek Hosticka
obrovská ochota přistupovat na moje specifická přání, vše co bylo domluveno bylo vždy splněno precizní práce Prostě super – víc takových řemeslníků:-)
L.Kabát
Spolehlivá firma. Ochotná a vstřícná komunikace. Skvěle provedená práce. Všem doporučuji.
Josef Bedeč
Zkrátka výborně odvedená práce při realizaci terasy.
Marie Karasová
Skvělá práce!! Velmi odborné poradenství a to i v maličkostech, které nám laikům unikají. Kvalitně a rychle provedená pokládka. A velmi rychlá reakce na naše výmysly při pokládce terasy. Tento pán o sobě může směle prohlásit, že je odborníkem! Ještě jednou děkujeme!
Dita Hommerová
Perfektní a spolehlivá práce, výborná kvalita, trochu vyšší cena.
Richard
Skvělá spolupráce a užasný výsledek. Krásná terasa ?
František Chochol
Maximální spokojenost od zaměření a výběru materiálu, až po zrealizování. Cena se oproti nabídce neměnila a provedení je profesionální.
Petra Soukupová
Terasové centrum Plzeň nám zhotovilo terasu z materiálu woodplastic u rodinného domu. Firmu jsme vybrali na doporučení známých, kteří již měli dobrou zkušenost. S provedením jsme velice spokojeni, vše provedeno velice precizně, i složitější detaily. Doporučujeme všem dále.
Ing.Hana Lišková
terasa u rod. domku
Ludvík Svítek
Výborná a precizní práce od pana Ježka. Přestože produkt včetně práce patří spíše k těm dražším na trhu, provedení je skutečně výborné a ty peníze určitě stojí za to! Terasu máme ca půl roku a jsme velmi spokojeni. LS
Karel Brát
Profesionální a precizní práce od pana Ježka a jeho party. Je to sehraný tým, kde každý ví co má dělat. Terasu máme cca 3 měsíce a jsme velmi spokojeni. Skutečně doporučuji, ale radím objednat v časovém předstihu, protože jsou doopravdu dobří a mají zakázek nad hlavu. Ještě jednou moc děkuji. KB
Ivana
Spolehlivost, ochota, profesionalita. Vřele doporučuji.
?

František Horký – Stolařství

A: Tř. Vítězství 825, 686 04 Kunovice

GPS: 49.051341, 17.467008

J: František Horký

T: +420 605 209 519, 604 207 080

E: franthorky@centrum.cz

H: horky.terasy-woodplastic.cz

Otevřeno

Po-Pá: po telefonické dohodě

Hodnocení František Horký – Stolařství

Celkem z 2 hlasů Close
Zdenka Bukvicová
děkuji moc za terasu, je moc hezká.
Ondrášek
Vše je v pořádku a montážníci super. Terasa se nám moc líbí a jsme rádi, že ji máme.
?

Art Bazény s.r.o.

A: Nebovidy 222, 664 48 Nebovidy u Brna

GPS: 49.141809, 16.548089

J: Vlastimil Kopecký

T: 702 146 456

E: terasy@moderni-bazeny.cz

H: www.terasove-centrum.cz/terasova-centra/terasy-brno

Otevřeno

Po – pá: 8:30-17:00

So: ZAVŘENO

Ne: ZAVŘENO

Po telefonické dohodě možnost individuální schůzky. Kontaktujte nás na tel.: 702 146 456

Hodnocení Art Bazény s.r.o.

Celkem z 2 hlasů Close
Leona Bauerová
Spíš jsme jen přemýšleli o terase, ale přístup k zákazníkovi, rychlost reakce, zaslání nabídky, domluvy i následné realizace nás přesvědčila, že nebudeme čekat na příští rok (jak bylo původně v plánu) a od myšlenky máme do měsíce hotovou obrovskou terasu včetně vchodu do domu. Děkuji, děkuji, děkuji. Plánujeme ještě bazén a už určitě nebudeme hledat nikoho jiného 🖤
MH
Vřele doporučuji. I když jsou z jiného kraje. Rychlá profesionální práce. Realizace ve Zlíně. Od kontaktu v pátek proběhlo zaměření, nabídka; v pondělí ode mne objednávka; čtvrtek doprava a montáž; dokončení v pátek. Všechny termíny souhlasily. Doporučuji.
?

Kvalitní terasa s.r.o.

A: Štramberská 515/45, 703 00 Ostrava

GPS: 49.815687, 18.25657

J: Lukáš Hradil

T: 731 180 105

E: terasa@kvalitni-terasa.cz

H: www.kvalitni-terasa.cz

Otevřeno

Po-Pá: 8:00-15:00

So: ZAVŘENO

Ne: ZAVŘENO

Doporučujeme předběžnou telefonickou dohodu ohledně termínu Vaší návštěvy, a to z důvodu zajištění možnosti osobní konzultace.

Hodnocení Kvalitní terasa s.r.o.

Celkem z 3 hlasů Close
Zápařka Tomáš
Skvělá zkušenost! Velmi rozumný přístup, perfektní a bezchybná realizace, při které hlavně přemýšlejí! Po realizaci terasy a obkladu vířivky, jsme doobjednali i realizaci schodů. Mohu jen doporučit.
Rut Cieślarová
Rychlá a rozumná domluva včetně poradenství. Pořizovali jsme podlahu, obložení zídky a taktéž kryt bazénu. Během realizace velice rozumný přístup stolařů, kteří dbali na to, aby každý detail byl maximálně přizpůsoben bazénu a okolí a drobnými úpravami vyšperkovali celkový vzhled. Kryt jsme pořizovali jednokolejný a nižší, jednoduchá manipulace a kvalitní provedení. Určitě maximálně doporučujeme, i když materiály nepatří k nejlevnějším, ale kvalitou nejen materiálu, ale i práce patří určitě ke špičce!
Jarda Gogola
Velký výběr na jednom místě.
?

TerasyVálek s.r.o.

A: Armabeton 197, 382 11 Větřní

GPS: 48.778169, 14.291429

J: Jan Válek

T: +420 776 451 870

E: info@terasyvalek.cz

H: terasyvalek.cz/

 

Hodnocení TerasyVálek s.r.o.

Celkem z 0 hlasů Close
?

LIMA WOOD s.r.o.

A: Žernovická 1275, 383 01 Prachatice

GPS: 49.014233, 14.010589

J: Petr Ludačka

T: +420 777 140 291

E: lunapetr@seznam.cz

H: limawood.terasy-woodplastic.cz

 

otevřeno po telefonické dohodě

Hodnocení LIMA WOOD s.r.o.

Celkem z 0 hlasů Close
?

TERMOK EKO s.r.o.

A: Křížová 97/16, 60300 Brno

GPS: 49.18835, 16.593967

J: Libor Dostál, Patrícia Límová

T: +420 725 785 478, +420 777 003 301

E: info@termokeko.cz

H: www.terasybrno.cz

 

Hodnocení TERMOK EKO s.r.o.

Celkem z 0 hlasů Close
?

TESPRA, spol. s r.o.

A: Hovorčovická 1281/11, 180 00 Praha 8

GPS: 50.128193, 14.443232

J: Petr Keller

T: +420 608 802 690

E: petr.keller@terasova-prkna-truhlarstvi.cz

H: terasova-prkna-truhlarstvi.cz/

Otevřeno

Po-Pá: Po telefonické dohodě

Hodnocení TESPRA, spol. s r.o.

Celkem z 1 hlasu Close
Hanuš
Kvalitní zakázková práce truhláře. Profesionální přístup, odborné poradenství a ochota. Vše proběhlo bez komplikací a v dodrženém časovém termínu. Nemohu než doporučit!
?

Tomáš Zíka

A: Tovární 94/65, 417 02 Dubí

GPS: 50.671317, 13.799953

J: Tomáš Zíka

T: +420 603 583 836

E: tomas.zika@volny.cz

H: www.interiery-zika.cz/

 

Hodnocení Tomáš Zíka

Celkem z 1 hlasu Close
Zdeněk Š.
Ještě jednou děkuji, pan Zíka dnes přijel, vše na místě naměřil a spočítal, perfektní práce i přístup. Terasa objednána.
?

ESPRIT-M, s.r.o.

A: Rudolfovská tř.350/160, 370 01 České Budějovice

GPS: 48.985109, 14.51396

J: Ing. Antonín Mikulejský

T: +420 777 796 446

E: obchod@esprit-m.cz

H: www.terasove-centrum.cz/terasova-centra/terasove-centrum-ceske-budejovice

Otevřeno

Po-Pá: 8:00-17:00

So: Po domluvě

Ne: Po domluvě

V jiné časy po telefonické dohodě.

Hodnocení ESPRIT-M, s.r.o.

Celkem z 0 hlasů Close
?

REMONEX s.r.o.

A: Průběžná 1861, 26901 Rakovník

GPS: 50.094711, 13.728591

J: Jiří Šulc

T: +420 602 208 015

E: jiri.sulc@remonex.cz

H: remonex.cz/Produkty.php

 

Hodnocení REMONEX s.r.o.

Celkem z 1 hlasu Close
Ondřej Štoček
Spokojenost s návrhem, provedením i celkovou cenou.
?

TEEK – zahradní nábytek Spoint distribution s.r.o.

A: Husova 2581/10a, 25001 Brandýs nad Labem

GPS: 50.1834, 14.669307

T: 777 703 455

E: info@teek.cz

H: www.teek.cz

Otevřeno

Po-Pá: Po: Zavřeno, Út-Pá: 10:00 – 19:00

So: 10:00 – 17:00

Ne: Zavřeno

Hodnocení TEEK – zahradní nábytek Spoint distribution s.r.o.

Celkem z 0 hlasů Close
?

Design wood s.r.o.

A: Hešova 439, 281 26 Týnec nad Labem

GPS: 50.042938, 15.354794

J: Petr Musil

T: 603 171 140

E: truhlarstvi.musil@tiscali.cz

H: partner.woodplastic.cz/musil/

 

Hodnocení Design wood s.r.o.

Celkem z 7 hlasů Close
Petr Křepelka
S provedením montáže terasy jsme byli velmi spokojeni. Kvalita, rychlost zpracování a vstřícnost pana Musila byla perfektní. Za realizaci srdečně děkujeme a můžeme plně doporučit.
Michaela Mitáčková
Chtěli bychom poděkovat za skvěle odvedenou práci pana Musila. Komunikace a realizace terasy byla na velice profesionální úrovni. Je vidět, že pan Musil je odborník v oboru a ví, co dělá a s jakým materiálem pracuje. Moc rádi se na něho obrátíme i v budoucnu. Děkujeme.
Jakub Stary
Pan musil nám dělal celou terasu a plotovky a jsme s výsledkem maximalne spokojeni.Vse perfektní a dle dohody.Precizne odvedena práce přesně dle našich predstav. Zároveň jsme naprosto spokojeni i s jednáním pana Musila. Čili kéž by bylo více lidí jako je pan Musil,všem mohu jen a jen doporucit
Pavel Rajchman
Chtěl bych poděkovat panu Petru Musilovi za skvěle odvedenou práci při realizaci terasi u našeho nového RD. Musím hlavně ocenit jeho důraz při přípravě podkladu pro montáž terasy. Výsledek stojí za to. Děkujeme a mohu doporučit.
Hana Sobotková
Perfektně provedená práce, precizní položení terasy okolo bazénu i se zapištěnou kolejnicí. Skvělá komunikace. Pana Musila doporučuji všema 10. Děkuji
Jiří Vejtasa
S provedením montáže terasových prken okolo bazénu a obložení pohledových stran bazénu jsme byli velmi spokojeni. Jak kvalita, tak i rychlost zpracování a přístup pana Musila byl perfektní. Za realizaci děkujeme a můžeme doporučit.
libor hošek
S prací a jednáním pana Musila jsem spokojen,mohu jeho služby doporučit.děkuji
 

AK plast s.r.o.

A: Pivovarská 709, 584 01 Ledeč nad Sázavou

GPS: 49.706557, 15.280861

J: Jindřich Nácovský

T: +420 721 656 436

E: nacovsky@akplast.cz

H: partner.woodplastic.cz/akplast/

H: www.akplast.cz/plasty-pro-stavbu-a-dum

Otevřeno

Po-Pá: po telefonické dohodě

Hodnocení AK plast s.r.o.

Celkem z 0 hlasů Close
?

Dřevoobchod K&C Karlovy Vary a. s.

A: Rosnice 70, 360 17 Karlovy Vary

GPS: 50.246575, 12.840526

J: Tomáš Hloupý

T: +420 724 754 780, 724 754 764

E: tomas.hloupy@drevoobchod.cz

Otevřeno

Po-Pá: 7:00 – 17:30

So: 8:00 – 12:00

Ne: ZAVŘENO

Hodnocení Dřevoobchod K&C Karlovy Vary a. s.

Celkem z 0 hlasů Close
?

Dřevoobchod K&C Karlovy Vary a. s.

A: Oldřichov 227, 417 24 Oldřichov u Duchcova

GPS: 50.640953, 13.760829

T: 417 562 930

E: teplice@drevoobchod.cz

Otevřeno

Po-Pá: 8:00 – 16:00

So: 8:00 – 12:00

Ne: ZAVŘENO

Hodnocení Dřevoobchod K&C Karlovy Vary a. s.

Celkem z 0 hlasů Close
?

Dřevoobchod K&C Květoň

A: Plzeňská 925, 339 01 Klatovy

GPS: 49.407833, 13.292385

T: +420 376 310 535

E: klatovy@drevoobchod.cz

Otevřeno

Po-Pá: 8:00 – 16:30

So: 8:00 – 12:00

Hodnocení Dřevoobchod K&C Květoň

Celkem z 0 hlasů Close
?

Dřevoobchod K+C Miloš Jadlovský

A: Moravská 1172, 347 01 Tachov

GPS: 49.80305, 12.634808

T: +420 374 723 006

E: tachov@drevoobchod.cz

Otevřeno

Po-Pá: 8:00 – 16:30

So: 8:00 – 12:00

Ne: ZAVŘENO

Hodnocení Dřevoobchod K+C Miloš Jadlovský

Celkem z 0 hlasů Close
?

Truhlářství Zdeněk Pospíšil

A: Hořenec 17, 430 01 Nezabylice, Chomutov

GPS: 50.422468, 13.484967

J: Zdeněk Pospíšil

T: +420 723 176 211

E: truhlarstvi.horenec@seznam.cz

H: pospisil.terasy-woodplastic.cz

Otevřeno

Po-Pá: po telefonické dohodě

Hodnocení Truhlářství Zdeněk Pospíšil

Celkem z 0 hlasů Close
 

VITALWELL GROUP s.r.o.

A: (obchodní dům Terno) třída Tomáše Bati 398, Louky, 763 02 Zlín

GPS: 49.220664, 17.646594

J: David Kubiš

T: 608 742 111

E: terasy@vitalwell.cz

H: www.terasy-zlin.cz

Otevřeno

Po-Pá: 8:00-18:00

So: ZAVŘENO

Ne: ZAVŘENO

Hodnocení VITALWELL GROUP s.r.o.

Celkem z 0 hlasů Close

CHCI NEZÁVAZNOU KALKULACI / CENÍK / VZOREK

  Kalkulaci chci Při realizaci včetně montáže možnost snížení DPH.

  Vaše údaje zpracujeme podle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Doporučujeme

  kalkuátor terafest
  Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
  Průvodce Pomocník při výběru terasy
  Moje terasa Pro chvíle pohody
  E-shop Náš e-shop v novém kabátě
  Všichni naši partneři jsou vyškoleni a držiteli certifikátu montážního partnera společnosti WPC – Woodplastic, a.s. Prodejní a realizační lídři na našem trhu s širokou působností v rámci silných krajských regionů. Exclusive partner vám nabídne komplexní služby od poradenství, stavební přípravy, vizualizace, zaměření, až po realizaci i větších projektů. U Exclusive partnera můžete najít největší ukázku instalací a produktů na prodejních místech.
  Všichni naši partneři jsou vyškoleni a držiteli certifikátu montážního partnera společnosti WPC – Woodplastic, a.s. Premium partneři tvoří páteř naší montážní sítě. Profesionálové každým coulem, kteří se nebojí výzev a detailu. Dlouholeté zkušenosti s realizacemi zaručují záruku kvalitní a poctivě odvedené práce i osobní přístup. Vzorové produkty přivezou přímo k vám, nebo jsou k dispozici na prodejnách nebo vzorkovnách.
  Všichni naši partneři jsou vyškoleni a držiteli certifikátu montážního partnera společnosti WPC – Woodplastic, a.s. Zlaté české ručičky a zkušení řemeslníci. Jsou neodmyslitelnou a důležitou součástí naší partnerské sítě. Profi partner je tu pro vás, když si sami nevíte rady s realizací. Vzorové produkty přivezou přímo k vám, nebo jsou k dispozici na prodejnách nebo vzorkovnách.