WOODPLASTIC

Woodplastic.cz

Kontakty

Jsme výrobci i prodejci – nás se můžete zeptat na vše, co Vás o WPC zajímá

Výroba, sklad, vzorkovna

WPC – WOODPLASTIC a.s.
Bukovany 181
257 41 Týnec nad Sázavou
Česká republika

Otevírací doba:

PONDĚLÍ-PÁTEK

Březen-Červen: 07:00-16:30

Červenec-Říjen: 07:00-15:30

Listopad-Únor: 07:30-16:00

Technická podpora:

Tel.: +420 222 531 009

E-mail: wpc@woodplastic.cz

Recepce:

Tel.: +420 321 001 523


SÍDLO SPOLEČNOSTI

WPC – WOODPLASTIC a.s.
V Celnici 1034/6
110 00 Praha 1
Česká republika

Návštěva možná pouze po předchozí telefonické dohodě

IČO: 089 20 354

DIČ: CZ08920354

Generální ředitel

Mgr. Tomáš Jursa

email: jursa@woodplastic.eu

Produktový manažer
& Obchod ČR

Mgr. Petr Hromek

mobil: +420 725 458 707

email: hromek@woodplastic.cz

Obchodní zástupce pro Moravu

Miroslav Sekanina

mobil: + 420 602 720 769

email: sekanina@woodplastic.cz

Prodej a fakturace – CZ

Andrea Reissigová

tel.: +420 317 700 556

mobil: +420 702 170 176

email: reissigova@woodplastic.cz

Obchodní manažer pro export

Marta Šindelářová

tel.: +420 224 936 841

mobil: +420 720 618 342

email: sindelarova@woodplastic.eu

Obchodní zástupce pro vých. Evropu

Bogdan Popa

tel.: +420 224 936 841

mobil: +40 745 355 323

email: bogdan.popa@woodplastic.eu

Prodej a fakturace – export

Ing. Klára Vedralová

tel.: +420 224 936 841

mobil: +420 602 165 232

email: vedralova@woodplastic.eu

Marketingový manažer

Bc. Lukáš Vondrák

tel.: + 420 321 001 522

mobil: + 420 602 723 276

email: vondrak@woodplastic.cz

Marketingová specialistka

Mgr. Jana Sosa Arias

tel.: + 420 321 001 522

mobil: + 420 727 823 361

email: arias@woodplastic.cz

Finanční ředitel

Ing. Michal Jaroš

mobil: + 420 732 881 449

email: jaros@woodplastic.eu

Účetní

Eva Pěkná

tel.: +420 321 001 521

mobil: +420 602 158 279

email: uctarna@woodplastic.cz

Vedoucí kanceláře

Vanda Kučerová

tel.: +420 321 001 528

mobil: +420 602 530 797

email: kucerova@woodplastic.cz

Výrobní ředitel

Ing. Petr Vaněk, MSc.

tel.: +420 725 084 915

email: vanek@woodplastic.eu

Technický ředitel

Miroslav Vodenka

tel.: +420 321 001 523

email: vodenka@woodplastic.cz

Technologie výroby
a kontrola jakosti

Ing. Jiří Hegr

mobil: + 420 602 139 617

email: hegr@woodplastic.cz

Logistický manažer

Martin Gondek

mobil: +420 702 212 570

email: gondek@woodplastic.eu

Napište nám

    Kalkulaci chci Při realizaci včetně montáže možnost snížení DPH.

    Vaše údaje zpracujeme podle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

    Doporučujeme

    kalkuátor terafest
    Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
    Průvodce Pomocník při výběru terasy
    Moje terasa Pro chvíle pohody
    E-shop Náš e-shop v novém kabátě

    JE PREMIOVÁ ŘADA 
    TERAS, PLOTŮ
    A OBKLADŮ ČESKÉHO VÝROBCE

    ZAVŘÍT