Woodplastic

Kontakty

Jsme výrobci i prodejci - nás se můžete zeptat na vše, co Vás o WPC zajímá

Výroba, sklad, vzorkovna

WPC – WOODPLASTIC a.s.
Bukovany 181, 257 41 Týnec nad Sázavou
Česká republika

Technická podpora:

Tel.: +420 222 531 009

E-mail: wpc@woodplastic.cz

Recepce:

Tel.: +420 321 001 523

Otevírací doba:
Po – Pá 7:30 – 16:00

Obchod ČR & Technická podpora

Mgr. Petr Hromek

tel.: +420 241 403 291

mobil: +420 725 458 707

email: hromek@woodplastic.cz

Obchod ČR

Pavel Vildomec

tel.: +420 321 001 523

mobil: + 420 603 447 810

email: vildomec@woodplastic.cz

Obchod Morava

Miroslav Sekanina

mobil: + 420 602 720 769

email: sekanina@woodplastic.cz

Prodej a fakturace

Kateřina Vodenková

tel.: +420 317 700 556

mobil: +420 606 047 688

email: vodenkova@woodplastic.cz

Marketing

Mgr. Jana Sosa Arias

tel.: +420 321 001 529

mobil: + 420 727 823 361

email: arias@woodplastic.cz

Obchodní zástupce - zahraničí

Marta Šindelářová

tel.: +420 224 936 841

mobil: +420 720 618 342

email: sindelarova@woodplastic.eu

Obchodní zástupce pro vých.Evropu

Bogdan Popa

mobil: +40 745 355 323

email: bogdan.popa@woodplastic.eu

Prodej a fakturace-zahraničí

Ing. Klára Vedralová

tel.: +420 224 936 841

mobil: +420 602 165 232

email: vedralova@woodplastic.eu

Účtárna

Eva Pěkná

tel.: +420 321 001 521

mobil: +420 602 158 279

email: uctarna@woodplastic.cz

Účtárna

Tereza Hoštičková

tel.: +420 321 001 521

email: uctarna@woodplastic.cz

Office Manager

Vanda Kučerová

tel.: +420 321 001 528

mobil: +420 602 530 797

email: kucerova@woodplastic.cz

Nákupčí

Andrea Reissigová

tel.: +420 321 001 528

mobil: +420 702 170 176

email: reissigova@woodplastic.cz

Technologie výroby a kontrola jakosti

Ing. Jiří Hegr

mobil: + 420 602 139 617

email: hegr@woodplastic.cz

Napište nám

    Kalkulaci chci Při realizaci včetně montáže možnost snížení DPH.

    Vaše údaje zpracujeme podle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

    Doporučujeme

    KALKULÁTOR SPOČÍTÁME VÁM CENU TERASY
    PRŮVODCE POMOCNÍK PŘI VÝBĚRU TERASY
    MOJE TERASA PRO CHVÍLE POHODY
    E-SHOP NÁŠ E-SHOP V NOVÉM KABÁTĚ