Woodplastic Terafest

NEJLEPŠÍ ROZHODNUTÍ JSOU TA, KTERÝCH NELITUJETE ANI PO LETECH. TERASU WOODPLASTIC® SI ZAMILUJETE NA PRVNÍ POHLED

PROČ? PROTOŽE SE O NI NEBUDETE MUSET STARAT A VYDRŽÍ VÁM DESÍTKY LET STÁLE KRÁSNÁ

Terasy WoodPlastic® jsou atraktivní a jejich životnost se počítá na desítky let. Prkna z kvalitního dřevěného kompozitu odolávají veškerým klimatickým vlivům a obvyklému zatížení bez ztráty reprezentativního vzhledu a jedinečných vlastností.

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS I PENÍZE

Odolnost teras WoodPlastic® je mimořádná a péče, kterou vyžadují, naprosto minimální. Veškerá údržba spočívá v občasném opláchnutí vodou, mastné fleky lze umýt saponátem. Dvakrát do roka je vhodné odstranit ze spár prach a nečistoty a terasu omést. Žádné natírání, olejování ani impregnace.

NAŠE PRKNA MAJÍ PLNÝ PROFIL

Plná terasová prkna jsou tuhá a mají velkou nosnost. Díky svému profilu se nemusí složitě kotvit k podloží, což usnadňuje a zlevňuje jejich montáž. Plnoprofilová prkna WoodPlastic® jsou ideální všude tam, kde lze předpokládat větší namáhání, například kolem schodů nebo bazénů.

O KVALITĚ TERASY ROZHODUJE VOLBA PRKEN

Na rozdíl od dutých prken nemůže u těch s plným profilem dojít k lámání ani drolení, a to ani po desítkách let intenzivního používání. Mnohá levnější dutá prkna, často dovážená ve velkých objemech z Asie, nedokážou naplnit vysoká očekávání zákazníků, která si s materiálem WPC oprávněně spojují.

Líbí se Vám naše terasy?

Ano, chci nezávaznou kalkulaci

NAŠE VÝROBKY JSOU BEZPEČNÉ A VHODNÉ I PRO DĚTI

Výrobky WoodPlastic® používají dřevo z obnovitelných zdrojů, jsou 100% recyklovatelné, neobsahují žádné toxické látky a není třeba je chemicky ošetřovat. Na masivních prknech s plným profilem se netvoří třísky ani štěpy a mají protiskluzový povrch, který je zároveň velice příjemný na dotyk.

PRKNA WOODPLASTIC®JSOU STÁLOBAREVNÁ A PLNĚ PROBARVENÁ

Prkna WoodPlastic® se nekroutí a jejich barva se výrazně nemění. Poté, co barevný odstín nepatrně vyzraje působením slunce a deště, zůstává zcela přirozený. Díky celkovému probarvení lze prkna v případě potřeby jemně zbrousit bez nebezpečí změny barevnosti či struktury povrchu.

VYSOKÁ ESTETICKÁ HODNOTA POVRCHŮ I BAREV

Terasám WoodPlastic® je společná dokonalá dřevěná textura.
Vybírat lze jak z prken s výrazným designem, tak z těch, které osloví milovníky čistých linií a materiálů příjemných na dotyk.
Prkna jsou k dispozici v široké škále barevných odstínů, které je umožňují sladit s ostatními prvky v exteriéru.

VYRÁBÍME TERASY MIMOŘÁDNÝCH VLASTNOSTÍ

Naše terasy jsou atraktivní, bezpečné a mají mimořádně dlouhou životnost při zachování všech klíčových vlastností. Jejich povrch je příjemný na dotyk a navozuje pocit dřeva, ale oproti dřevěným terasám jsou protiskluzové a nehrozí u nich nebezpečí vzniku třísek a štěpů. Naše terasy obsahují pouze kvalitní polymer, jsou proto zdravotně zcela nezávadné a plně recyklovatelné.

Líbí se Vám naše terasy?

Ano, chci nezávaznou kalkulaci

DBÁME NA OHLEDUPLNOST K PŘÍRODĚ

Naše výrobky jsou plně recyklovatelné, neobsahují PVC ani žádné toxické látky a není třeba je chemicky ošetřovat. Používané dřevo s certifikací PEFC pochází z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem a kvalitní polymer je zdravotně zcela nezávadný.

KVALITNÍ TERASY, KTERÉ SE SNADNO MONTUJÍ

Terasy WoodPlastic® se rychle a snadno montují. Náš tým certifikovaných partnerů v celé České republice Vám namontuje Vaši novou terasu doslova před očima.

Napište nám

CERTIFIKACE PRO VYUŽITÍ VE VEŘEJNÝCH PROSTORÁCH

Prkna WoodPlastic® představují vynikající řešení také pro veřejné prostory, kde se očekává vysoká zátěž nebo hrozí riziko uklouznutí. Jsou podrobována testům akademických ústavů a odborných institucí, na základě nichž disponují osvědčeními potvrzujícími jejich kvalitu.

WOODPLASTIC® SI VYBRALO VÍCE NEŽ 10 000 SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Naše produkty mají vysokou kvalitu. Za dobu své jedenáctileté existence jsme realizovali zakázky přesahující plochu 500 000 m² a uspěli ve více než 30 zemích světa.

MARTA JANDOVÁ ZVOLILA TERASU I PLOT WOODPLASTIC®

„Chtěla jsem terasu, o kterou se nebudu muset starat a která bude pořád hezká. Terasa WoodPlastic® se povedla. Líbí se mi odstín prken, která nekloužou, jsou příjemná na dotyk a nikde žádné třísky. Moc rádi teď s celou rodinou trávíme na terase čas a máme radost, že naše nová terasa je kvalitní, a navíc od českého výrobce.“

... ROZHODLA SE NA ZÁKLADĚ DOPORUČENÍ KOLEGYNĚ ALICE BENDOVÉ

A dalších našich spokojených zákazníků z celé České republiky i zahraničí

Líbí se Vám naše terasy?

Ano, chci nezávaznou kalkulaci

TECHNOLOGIE VÝROBY WOODPLASTIC®

Princip výroby je ve spojení dřevěných vláken nebo dřevěné moučky s polymery HDPE. Do procesu výroby vstupují ještě další materiály, které pomáhají bezproblémovému spojení obou materiálů. Proces spojování (extrudování, protlačování, komprese) se provádí za zvýšených teplot a konečného profilu se dosahuje protlačováním materiálu tryskou požadovaného tvaru. Následuje chlazení a finální úpravy povrchu produktu.

KOMPOZITNÍ DŘEVO SVĚTOVÉ KVALITY

Ve středočeských Bukovanech vyrábíme více než 20 tun dřevěného kompozitu té nejvyšší jakosti za 24 hodin, což představuje 6 kilometrů prken denně. Kvalita a originalita výrobků je garantována i tzv. „rodným listem“ s unikátním číselným kódem, který je součástí každého z produktů opouštějícího brány závodu. Za dobu své jedenáctileté existence firma realizovala zakázky v celkovém rozsahu přesahujícím 500 000 m². Společnost se svými výrobky uspěla na vysoce konkurenčních a zákaznicky náročných trzích ve více než 30 zemích světa.

10 důvodů proč WoodPlastic®

Odolný kompozit dřeva a polymeru se zárukou až 25 let Ekonomicky výhodné produkty díky absenci údržby
Materiál je stálobarevný a jeho kvalita se časem nemění Výrobky mají atraktivní design a jsou příjemné na dotek
Nabídka zahrnuje široké spektrum povrchů a barev Bezpečnost zajišťuje protiskluzový povrch bez třísek a štěpů
Montáž finálních sestav je snadná a rychlá Ekologicky šetrný a bezezbytku recyklovatelný materiál bez PVC
Produkt etablovaný na nejnáročnějších světových trzích Široká základna prodejních míst a certifikovaných montážníků

KONTAKTUJTE NÁS

Certifikovaní partneři

Adresa výroby:
Bukovany 181 (mapa)
257 41 Týnec nad Sázavou

Telefon: +420 321 001 523
E-mail: wpc@woodplastic.cz

Napište nám

WoodPlastic

Další informace o produktech WoodPlastic®, inspirativní fotografie, praktická doporučení a mnohem více najdete zde.

PROMĚNA, KTERÁ ROZHODNĚ STOJÍ ZA TO

Podívejte se, jak se z nevzhledné terasy se starou nevyhovující dlažbou stane designový skvost Vašeho domu. Moderní terasová prkna z dílny WoodPlastic® - Top Rustic Inox.