Woodplastic.cz

Design wood s.r.o.

 

Design wood s.r.o.

A: Hešova 439, 281 26 Týnec nad Labem

GPS: 50.042938, 15.354794

J: Petr Musil

T: 603 171 140

E: truhlarstvi.musil@tiscali.cz

H: partner.woodplastic.cz/musil/

 

Hodnocení Design wood s.r.o.

Celkem z 7 hlasů Close
Petr Křepelka
S provedením montáže terasy jsme byli velmi spokojeni. Kvalita, rychlost zpracování a vstřícnost pana Musila byla perfektní. Za realizaci srdečně děkujeme a můžeme plně doporučit.
Michaela Mitáčková
Chtěli bychom poděkovat za skvěle odvedenou práci pana Musila. Komunikace a realizace terasy byla na velice profesionální úrovni. Je vidět, že pan Musil je odborník v oboru a ví, co dělá a s jakým materiálem pracuje. Moc rádi se na něho obrátíme i v budoucnu. Děkujeme.
Jakub Stary
Pan musil nám dělal celou terasu a plotovky a jsme s výsledkem maximalne spokojeni.Vse perfektní a dle dohody.Precizne odvedena práce přesně dle našich predstav. Zároveň jsme naprosto spokojeni i s jednáním pana Musila. Čili kéž by bylo více lidí jako je pan Musil,všem mohu jen a jen doporucit
Pavel Rajchman
Chtěl bych poděkovat panu Petru Musilovi za skvěle odvedenou práci při realizaci terasi u našeho nového RD. Musím hlavně ocenit jeho důraz při přípravě podkladu pro montáž terasy. Výsledek stojí za to. Děkujeme a mohu doporučit.
Hana Sobotková
Perfektně provedená práce, precizní položení terasy okolo bazénu i se zapištěnou kolejnicí. Skvělá komunikace. Pana Musila doporučuji všema 10. Děkuji
Jiří Vejtasa
S provedením montáže terasových prken okolo bazénu a obložení pohledových stran bazénu jsme byli velmi spokojeni. Jak kvalita, tak i rychlost zpracování a přístup pana Musila byl perfektní. Za realizaci děkujeme a můžeme doporučit.
libor hošek
S prací a jednáním pana Musila jsem spokojen,mohu jeho služby doporučit.děkuji

Chci nezávaznou kalkulaci / ceník / vzorek


  Kalkulaci chci Při realizaci včetně montáže možnost snížení DPH.

  Vaše údaje zpracujeme podle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Doporučujeme

  kalkuátor terafest
  Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
  Průvodce Pomocník při výběru terasy
  Moje terasa Pro chvíle pohody