Woodplastic.cz

ING. ZDENĚK SLÁMA

ING. ZDENĚK SLÁMA

A: Medkova 1580/12, 500 02 Hradec Králové

GPS: 50.197088, 15.811282

J: Ing. Zdeněk Sláma

T: +420 608 544 000

E: slamazdenek@email.cz

H: www.top-terasy.cz/

Otevřeno

Po-Pá: po telefonické dohodě

Hodnocení ING. ZDENĚK SLÁMA

Celkem z 22 hlasů Close
Martin Brandejs
Jak jsme se dohodli - tak bylo. Jen kdyby bylo takových řemeslníků víc, to by byl život jednoduší !!
Gabriela Kopřivová
Ďakujeme p.Slámovi za skvelý prístup pri riešení a pokládke našej terasy. Precíznu prácu, profesionalitu a jednanie na vysokej úrovni nejde ohodnotiť inak než 5*. Lepší pocit z našej kvalitnej novej terasy mať ani nemôžeme! Kopřivovi
Součkovi
Pana Slámu a jeho team mohu také jen doporučit. Příjemný, profesionální, precizní, spolehlivý v kombinaci s kvalitním českým výrobkem je to ideální volba. Děkujeme za krásnou práci a přejeme spousty spokojených zákazníků.
Hulajová Ivana
Jednání s panem Ing. Zdeňkem Slámou bylo velmi profesionální. O dané problematice má velké množství informací a dané problematice opravdu rozumí. Navíc jeho nabídka, co se týče rozsahu barev, tvarů a hlavně kvality přesahuje vysoce ostatní nabídky. Samozřejmě, že daná kvalita materiálu se odrazí i v ceně, ale ta naprosto odpovídá požadované kvalitě. I průběh realizace byl bezproblémový a ve vysoké kvalitě a s přizpůsobením se požadavkům zákazníka. Mohu doporučit pana Ing. Zdeňka Slámu k realizaci jakékoli terasy.
Břouškovi
Od prvního kontaktu až po výslednou realizaci naprosto bezproblémová a přátelská komunikace s panem Slámou a jeho spolupracovníky, schopnost a ochota přijímat a navrhovat operativní změny a atypická řešení, spolehlivost ohledně smluvených termínů jednání a montáže. Montáž pečlivá, v klidu a pohodě, ochota dělat i skutečně špinavou a prašnou práci při potřebné úpravě zednických prací, navíc v loňských tropických vedrech, a to vše s úsměvem, vtipem a legrací :-). Ještě jednou moc děkujeme a přejeme, ať bez problémů překonáte současnou virovou krizi a hodně dalších spokojených zákazníků.
Ing. Jakub Zrzavý
Pan Sláma odvedl skvělou práci, časově i projektově nám vyšel maximálně vstříc, zaměření i pokládka proběhla velmi profesionálně. Mohu jen doporučit! Díky.
Jindřiška Bartáková
Po předchozích zkušenostech jsem uvítala vstřícné jednání a pečlivě odvedenou práci.
Pavel Petřík
Na jaře v r. 2019 jsme požádali p. Slámu o montáž terasy. P. Sláma byl ochotný a vyhověl a poradil se svou letitou praxí a vše zrealizoval pro naší úplnou spokojenost. Vřele doporučujeme. Petřík
David
Děkuji za přístup a za perfektně odvedenou práci. Mame díky Vám krásnou a kvalitní terasu.Doporučuji všem.
Veronika Dohnalová
Velice kvalitně provedená práce a naprostá spokojenost
Hamáčkovi
Velmi doporučuji spolupráci s panem Ing. Slámou. Oceňuji vstřícný a profesionální přístup a především vynikající provedení naší atypické zakázky - obklad stávajícího kovového zábradlí terasovými prkny. Čas mezi objednávkou a dodáním díla netrval ani 14 dnů. Pány neodradila ani nepřízeň počasí a vše dokončili přesně tak, jak slíbili.
Svrčkovi
Petr a Jana Kašparovi
S panem Ing. Zdeňkem Slámou jsme byli velice spokojeni. Musíme ocenit nejen provedení a kvalitu prací, ale také úroveň komunikace, rychlost a operativnost. Pana inženýra budeme doporučovat všem svým známým a přejeme mu co nejvíce spokojených zákazníků jako jsme my. Jana a Petr Kašparovi
Gloserovi
Terasu? Pak určitě z plných WPC prken. Montáž? Pak s jistotou od pana Slámy. Datum realizace: červen 2021 Montáž terasy panem Ing. Slámou a jeho týmem proběhla na vyšší než profesionální úrovni. Jsme naprosto spokojeni, každý detail je skvělá milimetrová práce. S ostatním bychom se již jen opakovali. Děkujeme.
Šebkovi
Spolupráci s panem Ing. Slámou a jeho teamem mohu vřele doporučit všem, co chtějí skvěle a profesionálně odvedenou práci. Od prvního telefonátu až po samotnou realizaci bylo vše bez problému, opravdu perfektní přátelské jednání. Montáž terasy kolem bazénu proběhla 1.prosince, venku byl 1°C a pánové dělali pečlivě vše do posledního detailu - pan Sláma stále s úsměvem. Velice děkujeme za nádhernou terasu!
Kubíčkovi
Veškerá komunikace, realizace a výsledek provedené práce si zaslouží to nejlepší ocenění. Pan Ing. Sláma je velmi příjemný a vysoce kvalifikovaný ve svém oboru. Jsme velmi rádi, že jsme zvolili výběr této firmy.
Jelínkovi
Velmi doporučuji pana Slámu a jeho team. Počáteční jednání proběhla naprosto profesionálně a stejně tak i realizace, která je perfektní. Jsme nadmíru spokojeni. Terase je nádherná. Samotná práce trvala necelé 3 dny a vše šlo jak na drátku. Vše měli připravené a po dokončení si vše uklidili. Pana Slámu mohu vřele doporučit
Skácelovi
Práci pana Slámy a jeho týmu můžu jen chválit a všude vřele doporučuji. Bravurně si poradil se všemi překážkami, které měl s naší vyspádovanou terasou v prvním patře domu. Výsledek je dokonalý, podlaha je jedním slovem perfektní. Přátelské jednání a profi přístup přinesl vzájemnou spokojenost s výsledkem. Děkujeme !
Hana Štěpánová
S terasami a celkovou prací jsme velmi spokojeni. Jednání pana Slámy bylo milé a profesionální. Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou, můžeme jenom doporučit.
Jan Brendl
Jiří Bárta
Pana Slámu a jeho tým můžeme plně doporučit. Perfektní profesionální komunikace a přístup od začátku až do konce a také perfektně do nejmenších detailů odvedená práce . Nádhernou terasu nám namontovali v červenci 2021 a od té doby si ji jen užíváme.
Simonovi
Chtela bych timto velmi podekovat panu Slamovi za realizaci terasy a steny se sprchou v kombinaci se stenou pro rostliny. Ocenuji profesionalni pristup, perfektne odvedenou praci, spolehlivost a hlavne vyslednou realizaci. Jsme opravdu velmi spokojeni a doporucujeme praci pana Slamy a jeho tymu, ale zaroven i produkt WPC.

Chci nezávaznou kalkulaci / ceník / vzorek


  Kalkulaci chci Při realizaci včetně montáže možnost snížení DPH.

  Vaše údaje zpracujeme podle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Doporučujeme

  kalkuátor terafest
  Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
  Průvodce Pomocník při výběru terasy
  Moje terasa Pro chvíle pohody