Woodplastic.cz

STADORE spol. s.r.o.

STADORE spol. s.r.o.

A: Na Skuhrovci 794, 251 64 Mnichovice

GPS: 49.929461, 14.712646

J: Milan Klíma

T: +420 222 531 779, 602 225 602

E: klima.stadore@gmail.com

H: www.stadore.cz/nase-nabidka/terasy-wpc.html

 

Hodnocení STADORE spol. s.r.o.

Celkem z 55 hlasů Close
Rostislav Zelenský
Profesionální přístup a perfektní práce.
Ivo Tomíček
Vstřícné jednání, komunikace vždy obratem, dobře odvedená práce. Děkuji a doporučuji.
hodnocení
Dobrý den,děkuji za zhotovení terasy,pod vedením p. Klíma,perfektní a profesionální přístup,odborná práce,vřele doporučuji.
Simona - Beroun
Perfektní spolupráce s panem Klímou a jeho manželkou. Rychle, profesionálně odvedená práce, pan Klíma poradil také s výběrem. Řemeslníci absolutně nenároční, samostatní a vše po sobě uklidili. Můžeme doporučit.
Ondřej Bulíř
Profesionální práce od začátku spolupráce až po samotnou realizaci.
Jiří
Perfektní práce i komunikace, doporučuji!
Petr & Dana Karáskovi
Před nedávnem nám tým pana Klímy dokončil terasu na chalupě. Chtěli jsme poděkovat za vstřícný přístup i ochotu. Rovněž doporučení na pana Klímu se ukázalo být velmi pozitivní.
Kateřina Ludvíková
S celkovým přístupem firmy jsme byli velice spokojeni. Z 5 firem, které jsme poptali, podali cenově nejlepší nabídku, finální cena byla navíc nakonec o něco málo nižší než nabídková cena - to se moc často nevidí. Všechny dohody fungovaly, pánové, kteří realizovali montáž byli velmi slušní, nenároční, pracovití. Kéž by takových firem u nás bylo více. Děkujeme!
Martin Pavlíček
Příjemné jednání, dobrá domluva, dodržení ceny i termínu. Rád doporučím.
Matěj Šiška
Kvalitně a rychle provedené dvě atypické složité terasy u rodinného domu. Výsledná cena odpovídala nabídce. Děkujeme
Marcela Rozsypalová
Firma u nás realizovala podladu terasy, obložení nadzemního bazénu, terasu kolem bazénu a sprchy, schody k bazénu. Výborně si poradili s netypickými prvky a veškeré práce byly odvedeny v maximální kvalitě. Komunikace byla hladká, veškeré jednání příjemné. Výsledná cena odpovídala kalkulaci.
Lucie Smitkova
Děkuji za výborně provedenou práci, máme z terasy velkou radost!
Miroslava Komárková
S Vaší prací jsme byli velmi spokojeni a rádi Vás budeme doporučovat. Ať se Vám i nadále daří, s přáním hezkých letních dnů.
Václav Nidrle
Dobrý den, vzhledem k dovolené jsme neměli šanci novou terasu více využít, ale s výsledkem jsme velmi spokojeni. A samozřejmě mě také potěšilo, že konečná cena byla nižší než původně odhadovaná. Děkuji, ať se Vám daří.
Ondřej Pecháček
Děkuji za přístup a za perfektně odvedenou práci. Máme díky Vám krásnou terasu.
Jitka Součková
Firma pro nás realizovala v říjnu 2019 terasu u rodinného domu. Od začátku byla plynulá komunikace a to jak e-mailem, tak telefonicky. Dostali jsme velmi profesionálně zpracovanou kalkulaci, která byla upřesněna ještě po zaměření. Řemeslníci dorazili na montáž na čas a odvedli skvělou práci. Předání díla proběhlo také velmi profesionálně. Celá montáž zabrala 2 dny i přes nepřízeň počasí. Firmu mohu doporučit.
Zelenková Blažena
Firmu STADORE - p. Klíma - mohu vřele doporučit. Perfektní jednání, perfektní provedení veškerých prací (montáž plotovek-balkóny, ploty, vrata + zámečnické práce). Velká spokojenost. Děkuji za odvedení kvalitní práce.
SVJ Pod Pekařkou 1087-1090
Společnost STADORE spol. s. r. o. stála za rekonstrukcí balkónů pro bytový dům v ulici Pod Pekařkou 1087-1090 v Praze 4 - Podolí. Kromě renovace stávajícího zábradlí se postarala o nové výplně zábradlí a její montáže z materiálu dřevoplast Woodplastic. Společnost STADORE pod vedením pana Klímy vystupovala vždy profesionálně a zároveň lidsky. Na všem jsme se dohodli, nic nebylo problém zařídit. Pan Klíma měl od samého začátku projektu až po poslední práce nad rekonstrukcí denní dohled a na jeho dělníky bylo spolehnutí. Výsledkem byly perfektně provedené nové balkóny za přijatelnou cenu. Můžeme jen doporučit. P. Scheinerová za SVJ Pod Pekařkou 1087-1090
Petr Podhajský
Dobrý den, perfektně odvedená realizace terasy. Naprostá spokojenost (dodávka, montáž, jednání). Doporučuji.
Ondřej Nauš
Pan Klíma a jeho parťáci nám instalovali terasu a plot s pojezdovou bránou. S jejich prací jsme naprosto spokojeni. Vypadá to nádherně. Velmi oceňuji pro klientský přístup jak pana Klímy, tak jeho kolegů, kteří nám ve všem vyšli vstříc, abychom byli spokojeni. Tj. různé detaily stavby, dodělávky nebo změny, atd. A dále oceňuji preciznost při samotné stavbě. Stadore spol. s.r.o. mohu jen doporučit.
Miloslava Kolářová
Naprostá spokojenost. Mohu doporučit.
Petr Ševčík
Vstřícný přístup, včasnost, dodržování slibů, kvalitně odvedená práce. Společnost Stadore mohu jednoznačně doporučit.
Jan Tůma
Dolní Břežany - terasa: perfektně odvedená práce, dobrá komunikace, vyrovnání terénu a stavba terasy, druhý den jsme již seděli v novém, pana Klímu a spol. doporučuji
Renata Kupková
Oslovili jsme pana Klímu ohledně terasy a jsme naprosto spokojeni (dodávka, montáž, jednání) a vřele doporučujeme.
Gabriela Škrabánková
S panem Klímou jsem byla velmi spokojena. Přestože jsme měli s prostorem pro položení terasy "drobné komplikace s nerovným povrchem" , navrhl ideální řešení a pozdější instalace podlahy proběhla zcela bez komplikací. Velice oceňuji profesionální přístup, rychlost dodání a montáž.
Zelenková Blažena
Firmu STADORE - p. Klíma - mohu vřele doporučit. Perfektní jednání, perfektní provedení veškerých prací (montáž plotovek - balkóny, ploty, vrata + zámečnické práce). Velká spokojenost. Děkuji za odvedení kvalitní práce.
Alena
Naprostá spokojenost s komunikací, přístupem k zakázce i s její realizací. Velmi kvalitní provedení s důrazem na detail. Vřele doporučuji.
Hana Daenhardtová.
Děkujeme za nádhernou terasu a perfektní práci.Krásné dny.
V.Soukupová
Děkujeme za rychlou montáž a vstřícný přístup. Určitě Vás doporučíme přátelům! Mějte se hezky.
Ing. Vladimír Sochor, TERMIL s.r.o.
Dodávka a montáž terasy. Skvělá spolupráce s p.Klímou - kvalitní provedení díla.
Petr Sýba
Výborná spolupráce , mohu jen doporučit , po mé zkušenosti jedna z mála firem , která funguje na 100% dle domluvy.
Hana Pekárková
Naprostá spokojenost s provedením práce a celkovým přístupem od všech, kteří se na zakázce podíleli. Firma Stadore nám realizovala obložení bazénu a z výsledku jsme nadšeni. Firmu vřele doporučujeme.
Vrtálek Petr
Rád bych poděkovat za nádhernou terasu, vyzdvihl nadstandardně vstřícné a proklienské jednání pana Klímy a bez problémovou montáž terasy. Firmu STARDORE mohu jenom doporučit. Děkuji
Suchý
Chci poděkovat za skvělou spolupraci a výborně odvedenou práci. Jsme spokojeni ,terasa se nám moc líbí. Manželé Suchý
Martina Slívková
Mockrát děkuji firmě STADORE za krásnou terasu. Vše probíhalo bez jakýkoliv problémů, ba naopak musím vyzdvihnout vstřícné jednání s panem Klímou a následná montáž je také v naprostém pořádku. Chválím Vaše montážníky, jsou to šikovní chlapi. Přeji, ať se Vaší firmě daří.
Slabý Tomáš
Machři, šikovní. Doporučujeme!
Petra Řezanková
Firmu na pokládku terasy mohu doporučit. Velmi rychlé a příjemné jednání, profesionální pokládka. Jsme velmi spokojeni.
Milan Šimko
Jsem s realizací celé akce i kvalitou provedené práce velice spokojen a jsem přípraven maximálně šířit dobré jméno Vaší firmy i výrobce Woodplastic a.s mezi svými přáteli a známými.
p.Vojtek
Terasa dělá radost, ještě jednou dekuju vám a hlavně Sergejovi za dobře odvedenou práci.
David Žáček
Velká spokojenost s komunikací i odvedenou práci. Vše co bylo domluveno bylo splněno na 100%. Perfektní firma, kéž by bylo více takových.
MF
Výborná práce, skvělý přístup. Tato firma mi již dělala 2 terasu. Jsem velice spokojen
Dalimil Kotas
Děkujeme za dobře odvedenou práci.
Ing.Miroslav Hrach
Perfektní domluva , ze strany dodavatele i montážníků vše v termínu splněno. Super!
Branislav Papšo, Andrea Špátová
Děkujeme za odvedenou práci a hezkou terasu.
Michal Talar
Komunikace od pocatku az do konce vyborna. Rychlost a kvalita provedene prace take na vysoke urovni. S terasou jsme moc spokojeni :) dekujeme a urcite doporucujeme pana Klimu a jeho team vsem, ktery si chteji nechat udelat terasu z prken Woodplastic :)
Hrneček
Naprostá spokojenost. Výborně odvedená práce, ochotní pracovníci, kteří umějí u práce přemýšlet. Doporučuji.
Pavel Kovar
S praci, komunikaci a dodrzenim domluvenych terminu jsme velmi spokojeni a mohu jen doporucit!
Michal Talar
Komunikace od pocatku az do konce vyborna. Rychlost a kvalita provedene prace take na vysoke urovni. S terasou jsme moc spokojeni :) dekujeme a urcite doporucujeme pana Klimu a jeho team vsem, ktery si chteji nechat udelat terasu z prken Woodplastic :)
Pavol Praženica
Oslovil jsem firmu GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O. k instalaci terasy Woodplastic v rodinném domě v Praze. Od prvního kontaktu s personálem naprostá spokojenost, vstřícný přístup, úžasná ochota, pan majitel firmy i ostatní spolupracovníci nám všechno vysvětlili a poradili. Perfektní a rychlá montáž, profesionalita, doladění i těch nejmenších detailů s důrazem na estetiku, vyřešení konstrukčních úskalí a hlavně fantastický výsledek, který jsem ani nečekal, terasa je skutečně krásná. Pokud budu uvažovat o další instalaci, kontaktuji jedině firmu GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O. Všem doporučuji. Pavol Praženica
Simona Cerna
Velice děkuji za profesionální přístup, dodržení termínů, skvělou komunikaci a samozřejmě za krásnou terasu. Kéž by to takto fungovalo všude.
Jakub Janeček
Hrneček
Naprostá spokojenost. Výborně odvedená práce, ochotní pracovníci, kteří umějí u práce přemýšlet. Doporučuji.
Milan Kučírek
Super dohoda, super práce, super výsledek. Děkuji
Lusk František
Okamžitá reakce na poptávku, rychlé dodání materiálu na terasu a její následně bezodkladné zhotovení včetně nutné příslušné stavební přípravy. Serióznost jednání, spolehlivost a dobrá práce - mohu jen doporučit.
p.Zita
S velice dobrým pocitem vstřebávám po celý dnešní den Vámi vybudovanou terasu u nás. I když jsme námi původně předpokládaný a plánovaný rozpočet značně přetáhli, vše mi vynahrazuje skutečně nad všechna očekávání luxusní dílo, které vzniklo především Vaší zásluhou. Začíná to vždy maličkostmi, jako je zaměření, soupiska materiálu a pod, ale právě ty značí velkou profesionalitu, bez níž by to rozhodně takto "neklaplo". A právě za to vše vám patří můj obrovský dík a obdiv. Nemohu zapomenout ani na Sergeje - opravdový profík, který si ví rady i v nesnázích, navíc obrovský kliďas, kterého nevyvedly z míry, ani moje "mouchy", které jako puntičkář leckde vidím. Patří mu taky za vše veliký dík a snad i omluva, pokud jsem dal volný průběh svým emocím. Cením si u něj, že mu jde především o spokojenost zákazníka a tomu podřídí naprosto vše.

Chci nezávaznou kalkulaci / ceník / vzorek


  Kalkulaci chci Při realizaci včetně montáže možnost snížení DPH.

  Vaše údaje zpracujeme podle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Doporučujeme

  kalkuátor terafest
  Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
  Průvodce Pomocník při výběru terasy
  Moje terasa Pro chvíle pohody