Woodplastic.cz

WOODparket s.r.o.

WOODparket s.r.o.

A: K Březiněvsi 474/5, Praha 8

GPS: 50.161547, 14.486426

J: Tomáš Bartoš

T: 604 652 642

E: info@woodparket.cz

H: woodparket.cz/terasy/wpc-terasy/

Otevřeno

Po: 9:00-16:00

Út: 9:00-16:00

St: 9:00-16:00

Čt: 9:00-16:00

Pá: 9:00-16:00

So, Ne: ZAVŘENO

Hodnocení WOODparket s.r.o.

Celkem z 56 hlasů Close
Hana
Velmi oceňuji perfektní a profesionální přístup. Vše proběhlo dle domluvy. Velkou výhodou je dostupná vzorkovna firmy - vzorníky zapůjčeny i domů k posouzení barevného odstínu přímo na místě pokládky materiálu. Konzultace před samotnou realizací zakázky i realizace samotná byly provedeny na vysoké úrovni. Jsme naprosto spokojeni. Termín realizace 9/2022.
Radka
Rozhodli jsme se pro rekonstrukci dřevěné terasy. Všichni nabízejí, ale nikdo nevystavuje venku v reálném prostředí. Naštěstí jsme našli Woodparket, který má vlastní venkovní vzorkovnu. Vše jsme si prohlédli a pak už to šlo samo. Moc děkujeme za hezkou práci a hezký přístup.
Terasa
Dobrý den,děkuji za zhotovení terasy,pod vedením p. Klíma,perfektní a profesionální přístup,odborná práce,vřele doporučuji.
Choceň
Jsem velice spokojen. Všichni s kým jsem se potkal ve firmě moc příjemní. Montážníci bez problému. Hodnocení na jedničku
Ml, Boleslav
Letos jsem se rozhodl pro rekonstrukci staré dřevěné terasy. Oslovil jsem společnost Woodparket a na fotce výsledek. 👍 jsem spokojen a doporučuji. Od zaměření s panem Bartošem až po montážníky vše ok.
Kalousek
Dobrý komunikace, vše předvedeno v ploše v terasovém centru a práce provedená na jedničku. Musím velice pochválit i montážníky . Prostě doporučuji.
Michal
Přišli a udělali mi již 3 terasy, vše ok a dobrá domluva. Všechny terasy postupně 2 roky za sebou a nikdy problém. Rozhodně doporučuji.
lukáš
Takové firmy mě baví, udělají kalkulaci, dojedou zaměřit, zrealizují a vše v pořádku. Od původní kalkulace rozdíl snad 1200,- kč a to jen proto, že manželka chtěla něco jinak a musel se doplnit materiál. 👍
Sánský
Děkujeme za dodávku terasy. Vše proběhlo skvěle.
Novák
Dobrý den, děkuji za dodávku, vše proběhlo perfektně.
Jaworski
Doporučuji pana Bartoše. Letos nám dodělal 2 část terasy kolem bazénu. Před 4 lety udělal první u domu. Pak jsme vlastní realizací provedli plot k sousedům a tento rok nám pan Bartoš osobně realizoval terasu kolem bazénu. Nyní našetříme a příští rok se vrhneme na zeď vedle bazénu.
Skopal
Pozor na terasové centrum. Po několika montážnících, které jsem si pozval na zaměření domu, jsem nakonec navštívil terasové centrum ve Štěrboholech. Potkal jsem se tam s technikem, který mě pozdravil a řekl, tak jakou barvu dáme? Dokázal jsem pouze odpovědět hnědou ? Zrovnal dorazil pan Bartoš ze zaměření, slušně pozdravil a zeptal se, tak kterou si pán vybral. Musim říct, že tady nečekejte prodejce, ale lidi kteří vědí co dělají a prodávanému materiálu věří na 100%. Když mi pan Bartoš řekl, já jsem truhlář a né prodejce, bylo rozhodnuto. Za 4 týdny jsem měl hotovou terasu a jsem rád, že byla od nich. Když to shrnu- NEČEKEJTE PRODEJCE, ALE DĚLNÍKY. Doporučuji, Marek - MB.
Hofmann
S panem Bartošem super spolupráce, nechová se jako obchodník, ale jako člověk který chce dodat kvalitně udělanou terasu. Doporučuji - Kostelec nad Labem
Koucká
Třeboratice. Moc děkuji za pěknou terasu. Pan Bartoš mi dělal terasu již v roce 2015 a nyní kdy jsme koupili domeček, jsem se opět na něj obrátila. Nyní mají po našem doporučení již další dva sousedi terasu od něj a jsou také spokojeni. Děkuji Koucka.
Rakous
Rad bych podekoval Vasemu terasovemu centru za skvele odvedenou praci. Byl jsem tam v sobotu a je videt, ze zajem o tuto spolecnost je velky. Nejvice me bavilo, kdyz nas tam bylo 5 rodin na jednou a pan Bartos si nas dal do rady a vsem odpovidal najednou. Hned nazacatku pronesl- ptejte seme najednou, stejne budete mit vsichni stejne otazky :-) Musim rict, ze ma skveli pristup a nase terasa je opravdu hezky udelana. Je to i diky jeho montaznikum, kteri jsou opravdu precizni. Dekuji celemu tymu a preji hodne zakazniku. Rakous, Mlada Boleslav
Jindra
Rád bych poděkoval za perfektní zrealizování naší zakázky. Ze začátku jsem měl obavy jestli realizace dopadne, protože pan Bartoš byl neustále v telefonním zápřahu, ale nakonec jsem pochopil, že tento člověk by asi jinak nemohl fungovat. Je vidět, že má hodně velké zkušenosti a dokázal si u nás se vším poradit. Strávil jsem s ním 4 dny u nás na montáži a nechápu, jak zvládá vše řešit.
Petr
Nechával jsem si zde dělat dodávku terasy před dům kolem bazénu a následně i obložení zastřešení bazénu. Za mě vše proběhlo skvěle. Určitě doporučuji.
Lokajíček
Co k tomu napsat, jsem plně spokojen s provedenou službou od společnosti WOODparket, Štěrboholy. Proběhla u nás příprava, kde byla část terasy dobetonována, objednána prkna na míru, pro lepší vzhled a nakonec položena teras. S celkovou dodávkou jsem nadmíru spokojen a mohu doporučit. Lokajíček Praha 10.
Jasanská
Co k tomu napsat, jsem plně spokojen s provedenou službou od společnosti WOODparket, Štěrboholy. Proběhla u nás příprava, kde byla část terasy dobetonována, objednána prkna na míru, pro lepší vzhled a nakonec položena teras. S celkovou dodávkou jsem nadmíru spokojen a mohu doporučit. Lokajíček Praha 10.
Jasanská
Moc ráda bych poděkovala za realizaci terasy Terasovému centru ze Štěrbohol. Centrum jsem navštívila již v minulém roce a prohlédla si všechny materiály venku v ploše. Je úžasné vidět terasy jak vypadají po letech venku. V centru jsem mohla být jak dlouho jsem chtěla a vše jsem si pořádně prohlédla. Moc děkuji i pánům co realizaci provedli. Na terasu jsem čekala 6 týdnů, ale v dnešní době je to standart a jsem velice spokojená. Woodparket doporučuji. Děkuji Jasanská
Řehořková
Moc ráda bych poděkovala panu Bartošovi a jeho montážníkům za provedenou montáž u nás v MB. Byla jsem původně v jiném centru za Prahou, protože je to k nám blíže, ale tam jsem zjistila, že je vše problém a nic nejde. Naštěstí jsem dojela až do Prahy do Štěrbohol a výsledek je super. Každému kdo k nám přijde se to moc líbí. Děkujeme a doporučujeme.
Kaláb
Rád bych poděkoval panu Bartošovi a jeho společnosti Woodparket za skvěle odvedenou práci na naší terase ?. Terasu jsme si nechali dělat z jejich produktu Authentic palisander. Terasová prkna nám udělali na míru a tak nemáme v ploše žádná napojení. Kaláb, Čelakovice
Filip Balhar
S montáží a dodávkou terasy jsem nadmíru spokojen. Naprosto splnila naše očekávání a představy.
Mothejzík
S realizací terasy kolem bazénu jsem velice spokojen. Nejedná se o žádnou levnou věc, ale peněz nelituji. Rád bych poděkoval panu Bartošovi, který nám pomáhal už od přípravy podloží až po konečnou realizaci terasy. To, že ho zde můžu doporučit je to nejmenší jak poděkovat.
Lujka
Jsem 100% spokojený a dokonce nám firma pana Bartoše vyšla maximálně vstříc, kdy nám stihli zrealizovat naši terasu dost na rychlo, protože na terase měla být oslava našich narozenin. V každém případě naše oslava se povedla a to i díky tomu, že jsme nemuseli chodit po původním povrchu terasy ? Moc děkujeme
Broum
Nepsal by jsem kladné hodnocení, kdyby jsem nebyl spokojen. Děkuji celému týmu pana Bartoše za realizaci terasy.
Mertlová
Ráda bych poděkovala za realizaci terasy, kterou u nás provedl přímo pan Bartoš. Realizace byla provedena na původní starou zámkovou dlažbu. Celá terasa byla zvednuta ke dveřím dle našeho požadavku a kolem terasy udělány nově dva schody.
Zábranská
Děkuji za krásnou terasu i super spolupráci. Zábranská
Valešová
Ráda bych poděkovala společnosti WOODparket za skvěle odvedenou práci, kdy mi provedli demontáž staré terasy, udělali podloží a dodali skvělou novou terasu co jsem si vybrala. Skvělá práce a moc šikovný montážník. Rozhodně lepší jednání než podobná centra kolem Prahy. Doporučuji tuto firmu.
Straka
Děkuji za realizaci terasy kolem bazénu v MB. Jsem moc rád, že funguje terasové centrum v Praze 10 i když jsou jiná cestou k mému domu blíže. Bohužel většině jim jde jen o prodej. Zde byla kvalita ve vysvětlení i následné montáži. Děkuji celému týmu ze Štěrbohol.
Rezek
Terasové centrum Praha doporučuji. Měl jsem čest zajet i do jiného a za mě nejlepší zkušenosti od lidí ve Štěrboholech až po montážníky. Doporučuji ušetřit hromadu času a jed rovnou tam i když pro nás to bylo dál než jiná centra, protože jsme z Mnichova Hradiště. Děkuji za kompletní realizaci.
Lukáš Růžička
Rád bych poděkoval společnosti Woodparket za realizaci terasy. Tuto terasu pro mě realizoval pan Bartoš s kolegou a jsem velice spokojen. Vzhledem k tomu, že jsem vozíčkář, tak jsem potřeboval mít terasu v jedné úrovni s výstupem a pak rampu na zahrádku. Díky terase můžu nyní jezdit i ven na zahradu.
Sionko
Rád bych poděkoval společnosti Woodparket za kompletní výměnu mé terasy, která byla původně z exotického dřeva. I já jsem dospěl k tomu, že se nechci o terasu starat, ale užívat. Děkuji panu Bartošovi a jeho montážníkům.
Ing. Novák
Rád bych poděkoval společnosti Woodparket, Štěrboholy za realizaci mojí terasy. Terasová prkna byla vyrobena na míru dle mích potřeb a řádně namontována dle požadavků. Manželka byla spokojena a to je pro mě důležité. Jsem rád, že jsem se obrátil na pana Bartoše a jeho společnost. Doporučuji Ing. Novák
Polák
Děkuji za pěkně odvedenou práci na rekonstrukci mého plotu v roce 2018 a následně výměnu plotovek na mém balkónu v roce 2020. Dobrá spolupráce.
Houska
Dekujeme za dobre odvedenou praci a u nas i trochu narocnejsi pristup ?
Zika
Děkujeme společnosti Woodparket za realizaci terasy z materiálu Forest Wenge. Díky tomu, že jsme vše řešili dopředu, jsme nyní spokojeni. Dle rad pana Bartoše jsme nechali upravit i ukončení bazénu výrobce a nyní máme vše v jedné rovině.
Zika
Kdyby uměli stavět domy, tak jsem si mohl ušetřit hromadu starostí. Díky za spolupráci a doporučuji terasové centrum ve Štěrboholech.
Jirka
POZOR!!! ZDE NEČEKEJTE PRODEJCE V SAKU A LAKÝRKÁCH. BYL JSEM ZDE 2x VYBRAT MATERIÁL A POTKAL JSEM I MAJITELE V MONTÉRKÁCH. NEŽ PRODEJCI JSOU SPÍŠ PRAKTICI. Pokud řešíte terasu tak doporučuji navštívit. Všichni jsou ochotni Vám poradit a říct k materiálům a realizaci vše.
Douděra
Profesionalni pristup od objednání po realizaci. Dekuji
Strolená
Ráda bych doporučila společnost Woodparket. Velká pochvala pro všechny zaměstnance , odvedli perfektní práci . Společnost Woodparket mohu rozhodně doporučit. S celou firmou velká spokojenost .
Tilser
Ráda bych poděkovala panu Bartošovi a jeho montážníkům za naši krásnou terasu. Byla to věc, co jsme si plánovali 4 roky. Z výsledku jsme nadšení a nejvíce se nám líbí se na terasu koukat z houpačky než na ní sedět.
Svobodová
Velká spokojenost s touto firmou - profesionální přístup, pomoc se správným výběrem - moc děkujeme. S výslednou prací jsme moc spokojeni - na tom mají i velký podíl pracovníci, kteří terasu pokládali.
Novotný
Moc děkujeme za montáž, myslím, že se to opravdu povedlo a jsme moc spokojení!
Růna
Děkuji za realizaci. Vše mělo trvat déle a nakonec měli kluci za dva dny hotovo. S terasou spokojenost ?
lk
Každý prodejce by rád montoval jen 100 m2 terasy, naštěstí ve Štěrboholech se nás ujali a nyní můžeme užívat čas na naší nové terase. Doporučujeme si terasu nechat udělat zde.
Slaboch
Děkuji za realizaci. Prostě spokojenost
Lenka
Děkujeme společnosti Woodparket za realizaci terasy. Vše proběhlo v pořádku, páni montážníci i ostatní velice slušní.
Koudelka
Děkujeme za realizaci terasy. Vše proběhlo v pořádku. S terasou jsme spokojeni ?
Jirka
Štěrboholy - spokojenost.
Miroshing
Děkuji za dobře odvedenou práci společnosti Woodparket i jejím montážníkům. Spojili nám hezky všechny 3 terasy, které byli původně z různých materiálů. Moc děkuji a doporučuji.
JB
Pěkný materiál, kvalitní montáž. Woodparket doporučuji.
Novák
Děkuji za realizaci terasy. Vše bez problémů. Doporučeno i sousedům.
Křeček
Děkuji společnosti Woodplastic za kompletní realizaci naší terasy. Vše v pořádku a kvalitně provedeno. Díky
Linhart
Děkuji za realizaci terasy kolem bazénu a následně i terasu u domu. Celá realizace proběhla v pořádku.
Houdová
Děkujeme společnosti Woodparket za realizaci terasy. Vše proběhlo v pořádku a celková realizace byla i dost rychlá. Terasa byla položena za 3 dny.

Chci nezávaznou kalkulaci / ceník / vzorek


  Kalkulaci chci Při realizaci včetně montáže možnost snížení DPH.

  Vaše údaje zpracujeme podle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Doporučujeme

  kalkuátor terafest
  Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
  Průvodce Pomocník při výběru terasy
  Moje terasa Pro chvíle pohody