Woodplastic.cz

Garden 6 – AZ TERRA s.r.o.

Garden 6 – AZ TERRA s.r.o.

A: Slezanů 3, 169 00 Praha 6

GPS: 50.077882, 14.338609

J: Jan Čerešňa, Josef Čerešňa

T: +420 737 252 106, 737 252 100

E: info@garden6.cz

H: garden6.cz/terasy

Otevřeno

Po-Pá: 9:00-17:00

So: Po předchozí dohodě

Ne: ZAVŘENO

Hodnocení Garden 6 – AZ TERRA s.r.o.

Celkem z 34 hlasů Close
Ondrej Sladecek
Od prvniho kontaktu s panem Ceresnou jsem mel pocit, ze jsem v dobrych rukou. Vybral jsem si terasu Woodplastic Forest Palisander, delka prken na miru a celkem slozite nepravidelne schody. Veskere terminy se rychle domluvili, od navstevy showroomu, zadani do vyroby po samotnou instalaci, ktera trvala tyden. Vyzdvihnul bych remeslniky, kteri byli az neuveritelne precizni, sympaticti a ohleduplni. Realizace dopadla skvele a z terasy jsme dost nadseni. Rozhodne muzeme spolupraci s Garden 6 doporucit, skutecne naprosto profesionalni spolecnost.
Tomáš Wiesner
Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s firmou garden6. Naprosto profesionální přístup, výborný showroom, kde jsem mohl vidět, jak woodplastic vypadá naživo (i po nějakých letech fungování venku). Profesionální personál mi pomohl vybrat správné řešení pro mě. Ochotně přijeli zaměřit a pak bezproblémově nainstalovali podlahu včetně mojeho požadavku ohledně zesílení pro vířivku na terase. Komunikace s panem Čerešňou byla opravdu potěšením s ohledem na standard ve stavebním odvětví. Vřele doporučuji každému, kdo uvažuje o tom, že chce mít báječnou terasu.
Martin
Perfektní spolupráce - od prvního kontaktu až do finálního předání hotové terasy. Rychlá a profesionálně odvedená práce.
Pavel
Profesionální a proklientský přístup, nic není problém. Skvěle odvedená práce. Vřele všem doporučuji.
Jaroslav
Výborná spolupráce od objednání až po předání realizované terasy. Rychlé a velmi kvalitní provedení. Spolehlivost a profesionalita. Jsem s firmou a její prací spokojen a všem ji doporučuji.
Tomáš Martinča
Už více jak rok používáme terasu zhotovenou z WPC materiálu a jsme velice spokojeni. Kvalita je výborná a odpovídá ceně. Velké poděkování patří celému personálu za odbornou pomoc při výběru, plánování a samotné realizaci projektu. Svědčí to o jejich vysoké profesionalitě a orientaci se v dané problematice. Jen tak dále!
Ivo Lochman
Děkuji za perfektně odvedenou práci, profesionální a vstřícný přístup i k řešení individuálních požadavků. Doporučuji všem potenciálním zájemcům o kvalitní a dobře řemeslně zpracovanou terasu.
Jirka
Vynikající spolupráce. Přestože jsem měl komplikovaný přístup na zahradu, pánové si s tím bez sebemenších problémů poradili. Na samotnou montáž pak byla radost se koukat. Pakliže jste z Prahy, doporučuji právě Garden 6 - AZ Terra s.r.o. Jinde pouze naslibovali hory doly............... Ještě jednou mockrát děkuji a všem doporučuji ...................
Petr Štrof
Moc děkujeme za skvělé rady při hledání vhodné varianty a následnou pomoc při výběru z nich. Také za skvělou komunikaci, vždy jsme věděli co kdy bude a fungovalo to spolehlivě. Provedení je velmi prezicní a děkujeme panu Jirkovi za velkou pečlivost s každým detailem. Celkově velké ochota, zájem a vstřícnost. Jen tak dále !
Radka
Moc děkuji za profesionální práci a přístup. Jsem moc spokojená s odvedenou prací a přístupem personálu firmy. Všem tuto firmu doporučuji.
Irena Hůrková
Byli jsme moc spokojení, vše dohodnuté bylo splněno. Oceňuji konzultaci při volbě vhodného prkna i precizní montáž. Děkujeme.
Tomáš a Klára Necidovi
Jsme moc spokojeni. Podlaha i obložení stěny za vířivkou a na truhlíkách je krásné, precizní a hlavně bezúdržbové.
Nicole Novotná
S terasou jsme moc spokojeni. Vzhledem k tomu, že máme dvě děti a psa, tak nám vyhovuje, že je bezúdržbová. Na podlaze nejsou vidět žádné škrábance od psa. Domluva s firmou byla rychlá a bezproblémová.
Iveta Supeková
Výborná komunikace s firmou, kvalitně odvedená práce na terase.
Ondrej Remes
Se sluzbami Garden6 pri projektovali a polozeni terasy jsem byl velmi spokojen. Rychlost pri navrhu a polozeni byla pro mne klicova.
Josef Lhotka
Profesionální spolupráce a přístup k zakázce. Všem zákazníkům tuto firmu doporučuji.
Ondřej Tomíška
Výborná spolupráce s celým týmem, profesionalita, ochota a vstřícnost samozřejmostí. Velmi rychlá realizace. Terasa nám výborně slouží. Děkujeme GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O.
Mgr. Karel Němec
S firmou jsem velice spokojen. Naprosto profesionální přístup počínaje oslovení s poptávkou až po konečnou realizaci včetně doporučení materiálu, osvětlení apod., rychlost, ochota vyřešit každý detail.
Vladimíra Přikrylová
Maximální spokojenost s přípravou, realizací i následným vzhledem nádherné šedé podlahy. Kvalitně položeno do posledního detailu vč. schodiště. Profesionální práce a naše maximální spokojenost.
Eliška Herčíková
Jednání s panem Čerešňou bylo naprosto profesionální a zároveň velmi lidské. Oceňuji hlavně rychlou domluvu i následnou realizaci. Jako žena hodnotím kladně také to, že po montérech nezbyl žádný nepořádek a odpad. Jen krásná a funkční terasa. Děkujeme!
Petr Vohradský
Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem této firmy, jednání bylo rychlé a produktivní, pracovníci firmy nám ve velmi krátké době postavili krásnou terasu, zajistili i přípravné práce a poradili s řešením případných problémů. Z naší strany spokojenost po všech stránkách.
Petr Blaha
Společnost Garden6 nám realizovala pokládku venkovní terasy v roce 2019. Jednalo se o atypický tvar terasy, kde byla vyžadována vysoká přesnost montáže a řešení několika technických detailů. Dodávka byla dokončena v krátkém termínu, vysoké kvalitě a ceně dle nabídky. Především musím ocenit vysokou profesionalitu všech zaměstnanců firmy, kteří umí naslouchat klientovi a zároveň vnést zkušenosti z mnohaleté praxe. V následujícím roce jsme terasu rozšířili o zapuštěnou výřivku a volba byla jasná kdo bude realizovat montáž WPC. Opět p. Čerešňa a jeho team nás přesvědčil o vysokém standardu dodávek od společnosti Garden6.
Petr Blaha
Společnost Garden6 nám realizovala pokládku venkovní terasy v roce 2019. Jednalo se o atypický tvar terasy, kde byla vyžadována vysoká přesnost montáže a řešení několika technických detailů. Dodávka byla dokončena v krátkém termínu, vysoké kvalitě a ceně dle nabídky. Především musím ocenit vysokou profesionalitu všech zaměstnanců firmy, kteří umí naslouchat klientovi a zároveň vnést zkušenosti z mnohaleté praxe. V následujícím roce jsme terasu rozšířili o zapuštěnou vířivku a volba byla jasná kdo bude realizovat montáž WPC. Opět p. Čerešňa a jeho team nás přesvědčil o vysokém standardu dodávek od společnosti Garden6.
Ekaterina Ioffe
Velká spokojenost s firmou Garden 6. Mají velký showroom, kde se dá na všechno podívat, můžete tam vidět i jak bude podlaha vypadat po několika letech. Profesionální kvalitní práce, udělají všechno rychlé a bez starosti z vaší strany. Doporučuji!
Ladislav Tyll
Firma Garden6 odvela asi nejpreciznější práci na celé naší stavbě. Jednání s firmou bylo velmi korektní a vše na čem jsme se domluvili bezezbytku platilo. S odstupem času jsem rád, že našim rozhodujícím kritériem nebyla cena, ale kvalita, kterou jsme dostali. Velmi kladně hodnotím také samotnou instalaci, která byla maximálně čistá a precizní a výrazně předčila veškerá naše očekávání. Terasu vč. obložení bazénu máme již nějakou dobu a jsme nadmíru spokojeni. Můžeme vřele doporučit.
Andrea Nuttall
Naprosto perfektní dodávka (velká terasa okolo bazénu). Od nacenění, přes realizaci vše perfektní. Pan Čerešna vždy skvěle komunikoval, maximálně se snažil vyřešit všechny problémy, které se vyskytly (a že jich při koordinaci s bazénáři a výkopovými pracemi nebylo málo). Vřele doporučuji!!
Martin Fořt
Firma Garden 6 - AZ TERRA S.R.O. provedla na našem RD výměnu původní dřevěné terasy za novou z terasových prken WoodPlastic, včetně úpravy podloží. Tuto firmy mohu 100%ně doporučit, jednání ze strany p.Čerešni bylo velmi korektní a vstřícné, realizace rychlá a bezproblémová.
Petr Linksfeiler
Z terasy jsme nadšení. Vše probíhalo profesionálně a po zkušenostech se všemi ostatními dodavateli na stavbě se jednalo o toho nejlepšího. Všechny detaily jsou perfektně provedené. Je radost se na výsledek takové práce dívat a užívat ho každý den.
Kafková
Ve všech směrech top práce firmy AZ TERRA s.r.o.- rychlostí přípravy realizace mé terasy a kvalitním provedením prací. Terasa vypadá velmi dobře použitím woodplastic materiálů. Celému týmu firmy velmi děkuji.
Martin
Po dlouhé době 100% spokojenost s realizační firmou. Kompletní výměna 150 metrové terasy za 7 dní. Perfektně provedené detaily. Pan Čerešňa dodržel vše, co slíbil a jeho realizační tým jsou velcí profesionálové. Doporučujeme.
Tim Kidd
The finished terrace looks great and feels solid. It makes a big difference to our garden. The service from Garden 6 was efficient and friendly and they were helpful with the unusual design of our terrace.
Michaela Š.
S terasou od Garden 6 - AZ Terra jsme velmi spokojení a rádi tuto firmu doporučíme dál. Proklientský přístup, rychlost, kvalita, zájem a ochota. Vstřícný pan majitel. Od výběru po realizaci uplynul jen cca měsíc. Nebyl problém ani to, že se veškerá zemina musela odvážet přes dům (je to jediný přístup do zahrady). Terasu nyní testujeme první sezónu a věříme, že bude vše v pořádku. Barevně nám velmi harmonicky ladí k domu i zbytku zahrady, která díky ní působí luxusněji. Děkujeme.
Michaela Š.
S terasou od Garden 6 - AZ Terra jsme velmi spokojení a rádi tuto firmu doporučíme dál. Proklientský přístup, rychlost, kvalita, zájem a ochota. Vstřícný pan majitel. Od výběru po realizaci uplynul jen cca měsíc. Nebyl problém ani to, že se veškerá zemina musela odvážet přes dům (je to jediný přístup do zahrady). Terasu nyní testujeme první sezónu a věříme, že bude vše v pořádku. Barevně nám velmi harmonicky ladí k domu i zbytku zahrady, která díky ní působí luxusněji. Děkujeme.
Pavol Praženica
Oslovil jsem firmu GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O. k instalaci terasy Woodplastic v rodinném domě v Praze. Od prvního kontaktu s personálem naprostá spokojenost, vstřícný přístup, úžasná ochota, pan majitel firmy i ostatní spolupracovníci nám všechno vysvětlili a poradili. Perfektní a rychlá montáž, profesionalita, doladění i těch nejmenších detailů s důrazem na estetiku, vyřešení konstrukčních úskalí a hlavně fantastický výsledek, který jsem ani nečekal, terasa je skutečně krásná. Pokud budu uvažovat o další instalaci, kontaktuji jedině firmu GARDEN 6 – AZ TERRA S.R.O. Všem doporučuji.

Chci nezávaznou kalkulaci / ceník / vzorek


  Kalkulaci chci Při realizaci včetně montáže možnost snížení DPH.

  Vaše údaje zpracujeme podle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Doporučujeme

  kalkuátor terafest
  Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
  Průvodce Pomocník při výběru terasy
  Moje terasa Pro chvíle pohody