Woodplastic.cz

|||

České terasy WoodPlastic®. Kvalita a rychlé dodání

Pořiďte si právě teď originální, kvalitní a bezúdržbovou terasu od českého výrobce WPC – WoodPlastic a.s. Vyberte si ji z nabídky našich dobře zásobených skladů ještě za stávající cenu. Rozhodněte se už nyní pro terasu svých snů. Dodáme Vám ji obratem.

Toužíte po atraktivní terase?

Díky plným skladům kvalitních kompozitních prken od českého výrobce, krátkým dodacím lhůtám a dosud stále ještě velmi příznivým cenám, máte dostatek času správně se rozhodnout a dobře vybrat.

Pořízení nové terasy je výborný nápad a nyní to platí dvojnásob. Český výrobce kompozitních teras z materiálu WoodPlastic® nabízí to nejlepší, co si lze momentálně pořídit, stále ještě za stávající ceny. Terasy, ploty a obklady stěn ze středočeských Bukovan jsou vyhledávané zákazníky po celém světě. Ti čeští a slovenští však mají velkou výhodu – řadu bezplatných osobních služeb přímo od výrobce a od jeho certifikovaných partnerů.

Specialisté společnosti WPC – WoodPlastic a.s. jsou připraveni věnovat se vám každý den. Vzhledem k tomu, že tuzemští zákazníci jsou většinou velmi praktičtí, odborníci s nimi nejčastěji řeší takové věci, díky nimž lze ušetři anebo se vyhnout zbytečným komplikacím. Zájemci chtějí upřesnit, jak dlouho jim terasa vydrží, jak náročná bude péče, ptají se na vlastnosti materiálu, bezpečnost, typy povrchů a barevné varianty i na způsob montáže.

Pořiďte si krásnou bezúdržbovou terasu

Všem typům terasových prken WoodPlastic® je společná dokonalá dřevěná textura a reprezentativní vzhled. Vybírat můžete jak z těch s výrazným designem, tak z prken, které osloví především milovníky čistých linií a povrchů příjemných na dotyk. Skvělá jsou prkna řady Natur Plus, na nichž není díky nerovnoměrné pigmentaci tolik vidět nečistota. Všechna prkna jsou k dispozici v široké škále barevných odstínů, a je tak snadné sladit je právě s vaším domem či zahradou.

Klíčem mimořádné odolnosti a dlouhé životnosti prken WoodPlastic® je jak patentovaná směs, tak i laserová technologie výroby. Čistá dřevní moučka z obnovitelných zdrojů se ve výrobním závodě v Bukovanech obohacuje o vysokohustotní polyethylen stejného typu, jaký se používá například ve zdravotnictví. Výsledným produktem jsou 100% recyklovatelná, atraktivní, pevná plnoprofilová prkna s bezpečným povrchem, která se snadno montují a vyžadují jen minimální údržbu.

Vybírejte z tisícovky teras připravených k distribuci

Zákazníkům je momentálně k dispozici skladem více než tisícovka nových teras nejrůznějších typů. Ačkoli ceny výrobních surovin prudce rostou, WPC – WoodPlastic a.s. zatím ceny svých teras nemění. Naopak rozšiřuje nabídku pro zájemce o atypické terasy a zkracuje dodací lhůty všech svých prken, která má – na rozdíl od většiny výrobců a dodavatelů kompozitních teras ze zahraničí – připravena k okamžité distribuci do pěti dnů od objednání terasy.

Rozhodněte se co nejdříve pro svoji terasu snů. Naši spolupracovníci vám na požádání a zdarma poradí s výběrem, vytvoří návrh a kalkulaci a následně i ukážou, jak vybrat a položit prkna nejenom tak, aby to hezky vypadalo, ale i tak, aby se maximálně eliminoval odpad, a tím jste co nejvíce ušetřili. A mimochodem, věděli jste, že společnost WPC – WoodPlastic a.s. poskytuje na své terasy záruku až 25 let? To už snad i stojí za optání, co říkáte?

Doporučujeme

kalkuátor terafest
Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
Průvodce Pomocník při výběru terasy
Moje terasa Pro chvíle pohody