Woodplastic.cz

|||

Není plast jako plast

Věděli jste, že jenom 3 ze 7 druhů plastu umíme recyklovat? Asi se shodneme na tom, že zcela bez plastů se obejdeme jen těžko. Ale s tím, co dnes víme o stavu životního prostředí, by neměla být úplná věda snažit se upřednostňovat kvalitní a zároveň šetrné výrobky, které lze po recyklaci opakovaně použít.

Ne všechna prkna z WPC toto kritérium splňují. Zdaleka ne všichni výrobci považují možnost recyklace svých kompozitních prken za samozřejmou součást firemní kultury 21. století, ale z pochopitelných důvodů se o tom příliš nešíří. To se bohužel netýká jen některých producentů laciných prken z Asie, kterým může být taková „fajnovost“, jako je ohleduplnost k prostředí, ukradená, ale překvapivě i mnoha zavedených společností z Evropy.

My v Bukovanech jsme se hned na začátku svého podnikání rozhodli, že budeme respektovat kulturní zvyklosti civilizovaného světa a že se budeme snažit být maximálně ohleduplní k naší přírodě. K výrobě teras, plotů a obkladů WoodPlastic® proto používáme výhradně tvrdý polyethylen PE-HD, který je 100% recyklovatelný.

Doporučujeme

kalkuátor terafest
Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
Průvodce Pomocník při výběru terasy
Moje terasa Pro chvíle pohody