Woodplastic

Není plast jako plast

Věděli jste, že jenom 3 ze 7 druhů plastu umíme recyklovat? Asi se shodneme na tom, že zcela bez plastů se obejdeme jen těžko. Ale s tím, co dnes víme o stavu životního prostředí, by neměla být úplná věda snažit se upřednostňovat kvalitní a zároveň šetrné výrobky, které lze po recyklaci opakovaně použít.

Ne všechna prkna z WPC toto kritérium splňují. Zdaleka ne všichni výrobci považují možnost recyklace svých kompozitních prken za samozřejmou součást firemní kultury 21. století, ale z pochopitelných důvodů se o tom příliš nešíří. To se bohužel netýká jen některých producentů laciných prken z Asie, kterým může být taková „fajnovost“, jako je ohleduplnost k prostředí, ukradená, ale překvapivě i mnoha zavedených společností z Evropy.

My v Bukovanech jsme se hned na začátku svého podnikání rozhodli, že budeme respektovat kulturní zvyklosti civilizovaného světa a že se budeme snažit být maximálně ohleduplní k naší přírodě. K výrobě teras, plotů a obkladů WoodPlastic® proto používáme výhradně tvrdý polyethylen PE-HD, který je 100% recyklovatelný.

Doporučujeme

KONFIGURÁTOR SPOČÍTÁME VÁM CENU TERASY
PRŮVODCE POMOCNÍK PŘI VÝBĚRU TERASY
MOJE TERASA PRO CHVÍLE POHODY
E-SHOP NÁŠ E-SHOP V NOVÉM KABÁTĚ
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, perzonalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím Více informací