Woodplastic.cz

WoodPlastic® terasy star palisander

Nové terasy s barvou čokolády

Tmavě hnědé odstíny se tradičně řadí mezi nejžádanější barevné varianty, které zákazníci volí pro své terasy. Terasové prkno FOREST PLUS PALISANDER proto vzniklo jako reakce na tuto vysokou zákaznickou poptávku.

Představujeme Vám terasové prkno FOREST PLUS v nové barevné variantě inspirované barvou hořké čokolády! Terasy s moderním embosovaným povrchem jsou tedy nyní nově k dostání také ve výjimečné tmavě hnědé barvě PALISANDER s černým žíháním.

Tmavě hnědé odstíny se tradičně řadí mezi nejžádanější barevné varianty, které zákazníci volí pro své terasy. Terasové prkno FOREST PLUS PALISANDER proto vzniklo jako reakce na tuto vysokou zákaznickou poptávku. Na trhu s broušenými prkny z materiálu wood-plastic composite se jedná o jedno z nejtmavších terasových prken. Jemné, nepravidelné žíhání navíc prknu dodává tmavší a přirozenější vzhled.

Terasy FOREST / FOREST PLUS navíc patří mezi neoblíbenější zákaznické volby díky svému jemnému embosovanému vzhledu. Hlavními přednostmi prkna je jeho hebký povrch, díky němuž jsou prkna extrémně příjemná na dotek a pro chůzi bosou nohou. Na českém trhu se tak jedná o výjimečnou kombinaci designu i praktických vlastností terasových prken.

Hlavní přednosti nového terasového prkna FOREST PLUS PALISANDER

  • Jeden z nejtmavších, tmavě hnědých odstínů – navíc s černým žíháním
  • Exkluzivní tmavý vzhled i díky jemnému nepravidelnému žíhání
  • Unikátní kombinace barvy a designového embosu na povrchu prkna
  • Dlouholetá životnost bez natírání se zárukou až 25 let
  • Výroba v ČR dle americké licence Strandex

Barevnou variantu PALISANDER se žíháním nabízejí také terasy STYLE PLUS (se zcela hladkým, broušeným povrchem se žíháním) a také PLOTOVKY 120 FOREST PLUS či STYLE PLUS.

Terasy FOREST PLUS se žíháním nabízejí i další oblíbené barevné varianty – světle hnědý CEDAR, TEAK nebo cihlová varianta MERBAU.

Doporučujeme

kalkuátor terafest
Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
Průvodce Pomocník při výběru terasy
Moje terasa Pro chvíle pohody