Woodplastic
WoodPlastic® terasy a ploty

Plotová prkna v sortimentu WoodPlastic®

Představujeme Vám řadu plotových prken WoodPlastic®. Použít je můžete na sestavení plotu, zábradlí, vstupní brány, vrat, jako výplň balkonových zábradlí nebo jako trvanlivé opláštění nejrůznějších boxů.

Představujeme Vám řadu plotových prken WoodPlastic®. K dispozici jsou ve třech variantách povrchů a v pěti barvách. Použít je můžete na sestavení plotu, zábradlí, vstupní brány, vrat, jako výplň balkonových zábradlí nebo jako trvanlivé opláštění nejrůznějších boxů.

Plotová prkna WoodPlastic® vynikají svojí odolností a nenáročnou údržbou, zejména v porovnání s tradičními dřevěnými ploty. Materiál WPC, ze kterého je vyrábíme, dlouhodobě odolává povětrnostním vlivům, hnilobě, hmyzu i dřevokazným houbám. Plotová prkna WoodPlastic®nevyžadují ošetřování mořidly, nátěry nebo impregnací, netvoří třísky, nemusíte je brousit a jsou příjemná na dotyk.

 

 

Vybrat si můžete mezi variantami s texturou dřeva (NATURE) a dvěma hladkými povrchy: broušený a nebroušený. Nebroušená prkna nabízejí výraznější syté odstíny, broušená naopak působí světleji. Barvu si můžete vybrat ze škály: palisander, ořech, merbau, tmavý ořech a teak.

Varianty teras Woodplastic®

terasa forest inox woodplastic

Terasy

Forest
terasa woodplastic forest plus teak

Terasy

Forest Plus
terasa top rustic woodplastic

Terasy

TOP RUSTIC
terasa woodplastic star

Terasy

Star
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, perzonalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím Více informací