Woodplastic.cz

Politus-zahradní kuchyně na míru

Firma POLITUS – zahradní kuchyně na míru

Grilování je u nás stále populárnější. Nezáleží na tom, zda jste profesionální kuchař nebo jen milujete vaření a přitom rádi trávíte čas se svou rodinou a přáteli. S jejich zahradními kuchyněmi zvládne uvařit v profesionální kvalitě každý! Dopřejte si komfort při vaření venku stejně jako doma, díky možnosti zabudování vestavného dřezu, systému úložných prostor či chladničky a dalšího vybavení na přání přímo do konstrukce zahradní kuchyně. Kromě kompletních sestav zahradních kuchyní, můžete zakoupit jednotlivé spotřebiče a nerezový nábytek pro zabudování do vlastní podestavby či jiné konstrukce.

Veškeré spotřebiče, nábytek a doplňky značky Politus jsou ryze české výroby, stejně jako kompletní sestavy zahradních kuchyní realizovaných na míru Vašim potřebám. Poradí Vám s výběrem vhodných spotřebičů, materiálů a navrhnou pro Vás nejlepší řešení. Díky možnosti uspořádání jednotlivých prvků a výběru z široké řady materiálů pro obklad z prken WoodPlastic® a pracovní desky, se jejich kuchyně stávají nejen funkčním, ale zároveň designovým doplňkem na Vaší zahradě či terase.

Typizované zahradní kuchyně:
Kompletní venkovní kuchyně ve třech velikostech a stupních výbavy. Celonerezová svařovaná konstrukce, nerezová pracovní deska, obklad z kompozitních prken WoodPlastic® . Vysoce odolné vůči nepříznivým vlivům počasí a zároveň nenáročné na údržbu.

Model SIMPLEX:
26” gril Politus GSKR-660, zásuvka na plynovou lahev, úložný prostor
Rozměr (ŠxHxV): 1400/750/920mm
Cena: 119.000,- bez DPH

Model OPTIMUS:
26” gril Politus GSKR-660, zásuvka na plynovou lahev, úložný prostor, dřez, baterie
Rozměr (ŠxHxV): 2000/750/920mm
Cena: 142.000,- bez DPH

Model DELUX:
26” gril Politus GSKR-660, zásuvka na plynovou lahev, úložný prostor
Rozměr (ŠxHxV): 1400/750/920m
Cena: 169.000,- bez DPH

Ceny jsou uvedeny bez DPH, jsou pevné a neobsahují náklady spojené s dopravou a případnou montáží u zákazníka. U každého modelu možnost personalizace výbavy, doplňků a barvy odkladu.

Více informací na www.politus.cz

Doporučujeme

kalkuátor terafest
Kalkulátor Spočítáme vám cenu terasy
Průvodce Pomocník při výběru terasy
Moje terasa Pro chvíle pohody