Woodplastic
WoodPlastic® terasy max star palisander

Potřebujete terasová nebo plotová prkna na míru?

WoodPlastic® dokáže vyhovět i náročným požadavkům svých zákazníků. Máte-li zájem o terasová či plotová prkna na míru, kontaktujte výrobce, který se společně s Vámi pokusí nalézt ideální řešení.

Naši zákazníci preferují luxusní a funkční terasové řešení. Pestrost nabídky všech našich barev a povrchů je garancí, že si každý vybere podle svého záměru a citu. Někdy je také nutné zvážit, zda estetický záměr nenaruší například příčné spáry mezi prkny, které vznikají při sestavování terasy. Pro takové situace jsme společně s oddělením výroby v naší společnosti připravili pro tuto sezónu speciální nabídku, která váš záměr posune ještě o krok dále k designové dokonalosti.
Mnozí z Vás však mohou preferovat jinou délku prkna, kterou jsme schopni Vám po konzultaci s námi nabídnout.

Standardně nabízí WoodPlastic® terasová prkna o délce 4 m a plotová prkna délky 2 m. V případě zájmu lze tedy po domluvě s výrobcem zakoupit terasová prkna o kratší délce – např. 3 m. Chcete-li prkna delší, než je standardně nabízeno, může Vám WoodPlastic® nabídnout i prkna o délce až 6 m (v případě delších prken je však třeba vždy kontaktovat výrobce a individuálně vyřešit Vaši objednávku). Rovněž plotová prkna můžete objednávat v různých délkách, dle domluvy s výrobcem.

Máte-li zájem o terasová či plotová prkna na míru, kontaktujte výrobce, který se společně s Vámi pokusí nalézt ideální řešení. Nabídka platí vždy při objednávce min. 10 ks jednoho rozměru. Doba dodání závisí na termínu zařazení požadované délky prkna do výroby.

Varianty teras Woodplastic®

terasa forest inox woodplastic

Terasy

Forest
terasa woodplastic forest plus teak

Terasy

Forest Plus
terasa top rustic woodplastic

Terasy

TOP RUSTIC
terasa woodplastic star

Terasy

Star
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, perzonalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím Více informací