Woodplastic
WoodPlastic® terasy veletrh For Garden 2014

Setkali jsme se s vámi na veletrhu For Garden 2014

WoodPlastic® se opět po roce prezentoval se svými novinkami na veletrhu For Garden v pražských Letňanech

Také letošní ročník veletrhu FOR GARDEN se nesl ve znamení novinek ze světa zahradních staveb, nábytku a dalších zahradních prvků. Vystavovatelům se i letos potvrdil trend posledních let, kterým je stále se zvyšující obliba produktů tuzemské výroby. Zákazníkům jsme zde proto s úspěchem představili terasová a plotová prkna WoodPlastic®, a to v české premiéře.

Absolutním hitem letošního veletrhu se stala terasová prkna FOREST a FOREST PLUS, která návštěvníky zaujala svou výraznou přírodní kresbou a příjemně hebkým povrchem. Zejména žíhaná varianta FOREST PLUS sklidila u návštěvníků nebývalý úspěch, díky svému originálnímu, avšak přirozenému vzhledu. Zákazníci tak dali opět jasně najevo svůj zájem o unikátní české produkty, které u jiných výrobců na našem trhu nenaleznete.

Kromě nové terasy či její rekonstrukce řeší mnozí zákazníci také stavbu plotu, případně výměnu již starého, dnes již nevyhovujícího oplocení. Z tohoto důvodu zaujaly i naše bezúdržbové ploty z materiálu wpc, které mají mnohem delší životnost než ploty dřevěné a navíc odpadá jejich časté natírání. Zákazníky zaujaly nejvíce plotové lišty imitující přirozený vzhled dřeva.

Pokud jste letošní For Garden zmeškali, ale rádi byste naživo viděli naše produkty, rádi vás přivítáme v našem terasovém centru v pražských Štěrboholech, kde najdete naše odborníky a montážní partnery. Od tohoto týdne navíc můžete naše Terasové centrum navštívit ve všedních dnech od 9 do 17.30 hod. a také v sobotu mezi 9. a 12. hodinou. Srdečně vás zveme!

Varianty teras Woodplastic®

terasa forest inox woodplastic

Terasy

Forest
terasa woodplastic forest plus teak

Terasy

Forest Plus
terasa top rustic woodplastic

Terasy

TOP RUSTIC
terasa woodplastic star

Terasy

Star
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, perzonalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím Více informací