Woodplastic
WoodPlastic® terasy veletrh Domotex

WoodPlastic® míří na Domotex 2014

Domotex se stal jedním z největších evropských veletrhů věnovaných podlahovým krytinám a kobercům. Woodplastic® zde představí nejnovější produktové řady teras a plotů. Těšit se můžete na produkty s novými neotřelými vzory i barevností.

Na hannoverském veletrhu Domotex bude mít ČR své významné zastoupení

 Vystavovat zde budeme jako výrobce naše české produkty WoodPlastic®. Domotex se stal jedním z největších evropských veletrhů věnovaných podlahovým krytinám a kobercům. Woodplastic® zde představí nejnovější produktové řady teras a plotů. Těšit se můžete na produkty s novými neotřelými vzory i barevností.

Veletrh se koná 11.1. – 14.1.2014 v německém Hannoveru a podle pořadatelů by měl být jeho letošní ročník velmi úspěšný. Již třičtvrtě roku před jeho konáním ohlásili pořadatelé mimořádný zájem ze strany vystavovatelů, zejména zahraničních.

Návštěvníci, kteří se zajímají o novinky v našem oboru, se mohou těšit například na Wood Flooring Summit, které by se měl stát vrcholným setkáním zástupců branže parket a laminátových podlah. Kromě podlah si budou moci návštěvníci prohlédnout výjimečné výtvory designérů z oblasti ručně vyráběných koberců.Na své si přijdou i návštěvníci zajímající se o řemesla související s montáží podlah – na akci Setkání řemesla (Treffpunkt Handwerk) se budou moci mnohé dozvědět o nových podlahových krytinách, nářadí a technice pokládky. Na veletrhu bude rovněž vyhlášena cena za kobercový design (Carpet Design Awards) a uskuteční se 4. Evropská soutěž profesionálních čalouníků a tapetářů.

Společnost WoodPlastic® se bude na všechny návštěvníky těšit v hale č. 9, na stánku č. A 43. V případě Vašeho zájmu o návštěvu veletrhu, kontaktujte společnost WoodPlastic®.

Pozvanka na Domotex

Více o veletrhu najdete ZDE.(Zdroj: DOMOTEX)

Varianty teras Woodplastic®

terasa forest inox woodplastic

Terasy

Forest
terasa woodplastic forest plus teak

Terasy

Forest Plus
terasa top rustic woodplastic

Terasy

TOP RUSTIC
terasa woodplastic star

Terasy

Star
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, perzonalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím Více informací