Woodplastic

WoodPlastic® na BAU

Firma WPC – Woodplastic, český výrobce terasových prken, obkladů a plotovek z materiálu WPC bude v lednu poprvé vystavovat na mnichovském veletrhu BAU.

Firma WPC – Woodplastic, český výrobce terasových prken, obkladů a plotovek z materiálu WPC bude v lednu poprvé vystavovat na mnichovském veletrhu BAU. Náš stánek č. 136 najdete v hale A6.

Účastníkům veletrhu i potenciálním zahraničním partnerům chceme na veletrhu představit všechny výhody materiálu woodplastic-composite; jeho dlouholetou životnost, velkou odolnost či bezúdržbovost.

Na veletrhu BAU budeme prezentovat náš tradiční sortiment-terasová prkna s profily Premium a Max, povrchy Star, Forest a Style, v mnoha barevných odstínech, s žíháním či bez. Novinkou pro rok 2017 je profil TOP, jehož spáry se důmyslně překrývají. Navíc představíme nový design povrchu prken RUSTIC, který imituje drásané dřevo starých rustikálních podlah.

Na viděnou v Mnichově!

BAU, výstaviště Mnichov, 16. – 21. 1. 2017, hala A6, místo 136

Varianty teras Woodplastic®

terasa forest inox woodplastic

Terasy

Forest
terasa woodplastic forest plus teak

Terasy

Forest Plus
terasa top rustic woodplastic

Terasy

TOP RUSTIC
terasa woodplastic star

Terasy

Star
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, perzonalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím Více informací