Woodplastic

Za terasou roku 2020 stojí společnost LIMA WOOD

Členitá terasa byla velice náročná na instalaci, ale díky zvoleným prknům, výbornému návrhu a precizní montáži působí výsledek lehce, přirozeně a přispívá k velice příjemnému pocitu z prostoru v bezprostředním okolí stavby.

Prachatická společnost LIMA WOOD patří k certifikovaným partnerům společnosti WPC – WoodPlastic a jako taková je schopná zhostit se těch nejnáročnějších zakázek. Například té, která patří mezi tři nejlepší realizace teras WoodPlastic® za rok 2020. Majitel atraktivního rodinného domu v Českých Budějovicích potřeboval navrhnout a nainstalovat novou terasu. Rozhodl se pro prkna Forest Plus v hřejivém barevném provedení Cedar. Členitá terasa byla velice náročná na instalaci, ale díky zvoleným prknům, výbornému návrhu a precizní montáži působí výsledek lehce, přirozeně a přispívá k velice příjemnému pocitu z prostoru v bezprostředním okolí stavby.

Doporučujeme

KALKULÁTOR SPOČÍTÁME VÁM CENU TERASY
PRŮVODCE POMOCNÍK PŘI VÝBĚRU TERASY
MOJE TERASA PRO CHVÍLE POHODY
E-SHOP NÁŠ E-SHOP V NOVÉM KABÁTĚ
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, perzonalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Rozumím Více informací